Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktatok magyar beauty...

Szoktatok magyar beauty blogokat olvasni? Van kedvenc bloggeretek? Kedvenc blogotok?

Figyelt kérdés

Manapság már rengeteg blog található a felhozatalban, egymás után indulnak az újabb blogok, ezáltal pedig egyre nő az igénytelen blogok száma is, nehéz jót találni. Szívesen ismernék meg és olvasnék számomra eddig ismeretlen blogokat, tudnátok ajánlani igényeseket, jókat?


Az én kedvenceim eddig:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. okt. 29. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nem tudom blogja van e, mert a videóit nézem a Youtub-on, imádom őt!!! Bebita Bonia. Egyedi, különleges, utánozhatatlan egyéniség, ahogy beszél, imádom minden mondatát, iszom minden szavát.:) Egy tündéri csaj, semmi nagyképűség nincs benne.
2014. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Herczeg Hajnalka és The very style blog a két személyes kedvencem.

Illetve nekem is nemrég indult blogom, amiben szépségápolással is foglalkozom, ha gondolod, nézz be: [link]

2014. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!