Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudnék az ellen csinálni,...

Mit tudnék az ellen csinálni, hogy ne nézzek ki 16 évesnek?

Figyelt kérdés

Az lenne a legnagyobb problémám, hogy kicsit kerek a fejem és nagyon fiatalosan nézek ki.. Lassan 20 éves leszek, de még a rendőr is vigyorogva kéri el a jogsimat(mintha nemlenne) amikor megállítanak.. Mindenki 16-nak néz, ha kocsival vagyok max 17-nek és már énse veszem magam 19 évesnek, sőt 20tól már rendesen parázok, mert gáznak tartom így.. Persze mindenki aztmondja, hogy jól nézek ki meg csinos/cuki vagyok és a 17 alatti lányoknál nyerő is vagyok, de az fölött maximum lenézően lemérnek..

Szőrzet se nagyon segít az arcon, mert oldalt összevissza foltokban nő, igaz gyorsan, de sokat nem mutat rajtam sajnos..



2014. nov. 5. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez aranyos... 16-20 év között nem igen változol, szóval teljesen normális ha 16 évesen 20-nak vagy 20 évesen 16-nak nézel ki. Max komolyabban öltözhetsz, felnőttesebb hajat vágathatsz... ez segít hogy idősebbnek tűnj valamivel. Pl ne divatos oldalt nyírt frizurád legyen, mert az a tinik mániája, ne sportcipőben járj, ne kapucnis pulcsiban, ne szűkszárú gatyában, meg ilyen dolgok.
2014. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Van egy rossz hírem. Semmit. 24 éves lány vagyok és még mindig 16 évesnek néznek. Öltözhetek akárhogyan, lövethetek akárhány piercinget(ezt nem ajánlom, bár én szeretem a sajátjaimat). Próbáld meg elfogadni és idővel jobb lesz.. Később azért 25 után már elkezd karakteresebb arcod lenni, legalábbis férfi ismerőseimnél ezt tapasztaltam. Én már a ráncokat várom, rajtam csak az fog segíteni. Addig meg mutogatom a személyim a pasiknak, ha egyáltalán szóba állnak velem és nem azt hiszik, hogy egy 16 éves kislány próbálkozik náluk..:D
2014. nov. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!