Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya vagyok! Mit...

Nagyon csúnya vagyok! Mit csináljak? 12/L

Figyelt kérdés

Olyan kislányos fejem van, mint egy 5 évesnek. Olyan hülye a fejformám is.

A hajam színét szeretem (aranyszőke és különböző fényviszonyok között meglátszik rajta egy nagyon kicsi vöröses árnyalat), viszont nemrég voltam fodrásznál és a vállam alá ér 10-15 centivel csak.

A szemem kékes-zöld, ezzel sem lenne bajom, ha nem lenne benne egy kis szürke is. Az szeplős és a jobb szemem alatt van egy anyajegy szerű is (szerencsére bőrszínű). Az első fogaim alján még van egy kis "rece" és olyan összevissza állnak, mintha beleharaptam volna egy téglába. (Lesz fogszabályzóm, de most egy belső fogszabim van, ami abban segít, hogy a hátsó fogaim jó helyre nőjenek).

A bőröm nagyon világos és nem tudok lebarnulni egyszerűen.

Hála a jó égnek nem vagyok kövér, de sajnos nem vagyok valami magas sem.

Minden nap unalmas ruhákban járok, (farmer, póló, tornacipő, és a hajam copfban van).

Ilyen fiatalon nem tudok sminkelni sem, meg semmit. Annyira elegem van. Hogy tudnék szebb lenni? Kérlek segítsetek, minden normális választ előre is köszönök.



2014. nov. 7. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

küldj képet priviben :)

anno én is ilyen voltam, és csúfoltak is mert csúnyácska voltam, most meg minden 2. srác megfordul értem :)

2014. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár év... :-)

Ennyi idősen qrva ronda voltam én is... :D de tényleg.

Ahogy az évek teltek, változtam sokat, bár tizenévesen én még túlsúlyos is voltam, deszkás cuccokat hordtam, nőiesség nulla...

Igaz, én már 20-as éveim közepén vagyok, de nem néznek annyinak, és ha egymás mellé rakok egy régi meg egy mostani képet, még én is azt mondom, hogy hihetetlen :)

2014. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy csunya csak bebeszeled magadnak. Mindenki attol szep hogy egyedi. Ne feledd hogy 12 evesen meg nem erted el a vegleges formadat, sokat fogsz meg valtozni.

Legyen onbizalmad,mert ha te csunyanak latod magad, masok is annak fognak.

2014. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te itt most leírtál egy átlagos 12 évest... nem értem miért lennél ezek alapján csúnya. Szép a hajad, a szemed, szép fehér a bőröd, szeplőid vannak ami szintén szép, a hajad hosszú, nem vagy kövér sem.

Az öltözködéseden, hajviseleteden lehet változtatni. Jó frizurával a fejforma is alakítható... szóval mi is a gondod? Egyedül a fogaiddal van gond, amin majd segít a fogszabályzó. Jó csaj leszel. Főleg ha elkezdesz nőiesedni is.

2014. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Na figyi


"Olyan kislányos fejem van, mint egy 5 évesnek."

Mert még kislány vagy. Ha nagyobb leszel, értelemszerűen nőiesebb is lesz az arcod.


"Olyan hülye a fejformám is."

Ez még változni fog. Amúgy mit értesz "hülye fejforma" alatt? Milyen egy hülye fejforma? :D


"A hajam színét szeretem (aranyszőke és különböző fényviszonyok között meglátszik rajta egy nagyon kicsi vöröses árnyalat), viszont nemrég voltam fodrásznál és a vállam alá ér 10-15 centivel csak."

És? Most ezzel mi a probléma?


"A szemem kékes-zöld, ezzel sem lenne bajom, ha nem lenne benne egy kis szürke is."

Szerintem a szürkés szem gyönyörű, később majd szépen kiemelheted sminkkel, tényleg nem értem, ezzel mi a bajod.


"Az első fogaim alján még van egy kis "rece" és olyan összevissza állnak, mintha beleharaptam volna egy téglába. (Lesz fogszabályzóm, de most egy belső fogszabim van, ami abban segít, hogy a hátsó fogaim jó helyre nőjenek)."

Hát ezzel most nem tudsz mit kezdeni, a fogszabi majd helyreteszi.

"A bőröm nagyon világos és nem tudok lebarnulni egyszerűen."

Itt se értem, hogy mi a probléma. Mert ha nem barna a bőröd, akkor csúnya vagy? Vagy mi? :o


"Hála a jó égnek nem vagyok kövér, de sajnos nem vagyok valami magas sem."

Fogsz még nőni, fejlődni.. :)


"Minden nap unalmas ruhákban járok, (farmer, póló, tornacipő, és a hajam copfban van)."

Nem baj az, ékszerekkel, kiegészítőkkel feldobhatod a szettedet, igazából ezen csak te tudsz segíteni, próbáld megtalálni a saját stílusod, és akkor nem lesz unalmas a megjelenésed.


"Ilyen fiatalon nem tudok sminkelni sem, meg semmit."

Ne is, nagyon hülyén néz ki, ha egy 12 éves kislány ki van kenve, meg egyébként is felesleges. Múltkor is láttam egy kislányt egy nyilvános wc-ben, éppen szájfényezett, totál rosszul, mert kiment a vonalból, stb... Nem tudom, miért jó ez nekik, na mindegy.


"Annyira elegem van. Hogy tudnék szebb lenni? Kérlek segítsetek, minden normális választ előre is köszönök."


Nyugi, tényleg fogsz még változni, fejlődni, de ennyi idősen ne ezen járjon már az eszed. Még gyerek vagy. Használd ki. Később majd ráérsz ezzel foglalkozni. Most amúgy se tudsz mit csinálni azon kívül, hogy sportolsz, viseled a fogszabit, és picit változtatsz az öltözködéseden.

Remélem segítettem :)

2014. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, persze jöhetnek még.

Mentek a zöld pacsik :)

2014. nov. 8. 10:02
 7/11 anonim válasza:
Szija,lehet tudok segiteni mert nem sokkal vagyok idosebb:) kuldj kepet pribatban kerlek! 14\L
2014. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Küldj képet ha szeretnél 1 kicsivel idősebb lány véleményét és tanácsát 13/l
2014. nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján gyönyörű lehetsz. ^^ :3 Nem hinném, hogy ronda vagy. :) F
2014. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 KJUsul válasza:
100%

Itt az unokatestvérem lánya 12 évesen és 18 évesen. Te is ennyit fogsz változni, szóval ne keseredj!


12

[link]


18

[link]

2014. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!