Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya vagyok! Mit...

Nagyon csúnya vagyok! Mit csináljak? 12/L

Figyelt kérdés

Olyan kislányos fejem van, mint egy 5 évesnek. Olyan hülye a fejformám is.

A hajam színét szeretem (aranyszőke és különböző fényviszonyok között meglátszik rajta egy nagyon kicsi vöröses árnyalat), viszont nemrég voltam fodrásznál és a vállam alá ér 10-15 centivel csak.

A szemem kékes-zöld, ezzel sem lenne bajom, ha nem lenne benne egy kis szürke is. Az szeplős és a jobb szemem alatt van egy anyajegy szerű is (szerencsére bőrszínű). Az első fogaim alján még van egy kis "rece" és olyan összevissza állnak, mintha beleharaptam volna egy téglába. (Lesz fogszabályzóm, de most egy belső fogszabim van, ami abban segít, hogy a hátsó fogaim jó helyre nőjenek).

A bőröm nagyon világos és nem tudok lebarnulni egyszerűen.

Hála a jó égnek nem vagyok kövér, de sajnos nem vagyok valami magas sem.

Minden nap unalmas ruhákban járok, (farmer, póló, tornacipő, és a hajam copfban van).

Ilyen fiatalon nem tudok sminkelni sem, meg semmit. Annyira elegem van. Hogy tudnék szebb lenni? Kérlek segítsetek, minden normális választ előre is köszönök.



2014. nov. 7. 17:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Küldj képet privátban és én is küldök 12/l :)
2014. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!