Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek pasikon rövid...

Lányok nektek pasikon rövid (pl. zselés) vagy hosszú (pl. régi Justin Bieberes) haj tetszik?

Figyelt kérdés

Melyik haj "izgat." fel titeket ugymond a legjobban, melyik jon be jobban? :) Mondjuk Cristiano Ronaldo feleseg, vagy ilyen hoszabb hajak? :)

Koszonom elore is :3



2014. nov. 8. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de előre megmondom, hogy a lányoknak a hosszú hajú pasik jönnek be. Persze nem mindenkinek hanem többségüknek. Ezt tapasztalom.
2014. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez hüjeség Az összképet kell nézni mer van akinek ez vanakinek aZ áll jóóól :D
2014. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A zselés szerintem undorító, mindig az jut eszembe, mintha belefejelt volna az olajoskannába :D

Nem tudom, milyen haja van a "régi Dzsásztin Bíbörnek", de nekem az ilyen tetszik a legjobban:

[link]

[link]

2014. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél olyan hosszúra szeretném növeszteni a hajam, de attól tartok a munkahelyem miatt necces.
2014. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 piriiiiii ***** válasza:

Neked csak ez a kettő létezik?

Hát, nem tudom... egy biztos, sok férfi meg van áldva a tar fejjel, a legtöbb havonta jár fodrászhoz, hogy katonát csináltasson magából... És ez nekem sose tetszett! Viszont a hosszú haj sem áll mindenkinek jól.

Nem kell zselézni, meg úgy belőni lányosra, mint Justin Biebernek, vagy a Beatles-tagoknak, és különféle fazonra sem kell vágatni...

Ha már itt tartunk, Jim Morrison hajába szívesen beletúrtam volna... Ő nem vacakolt olyan fasságokkal, mint zselé, hagyta, hadd nőjjön a séró, és kész!

2014. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 piriiiiii ***** válasza:
Na jó, nem akartam általánosítani. Javítok: az általam ismert férfiak többsége van megáldva a tar fejjel.
2014. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valakinek nem áll jól a hosszú haj:) Csak olyan, hogy valaki haj nélkül is nagyon jó. De a haj mindig is ad egy szépítést, ha jól van belőve. Aki nem néz ki jól az hogy nézzen ki haj nélkül? Nincs olyan, hogy valakinek nem áll jól a hosszú haj!
2014. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyik sem jön be a két lehetőség közül. Ha rövid, akkor legyen normális fazonú, nem kell oldalt lenyírt meg fél doboz zselé. Hosszabb hajban pedig nekem a göndör tetszik, de nem szereten a nagyon hosszú hajat. Nekem ez tetszik, másnak meg más, de ahogy az egyik előttem válaszoló is írta, az összképet kell nézni.
2014. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem, nekem is olyan tetszik, mint, amit a 3-as válaszoló linkelt.
2014. nov. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem Burzum haja tetszik. A te nyelvedet nem beszélem.
2014. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!