Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni magammal,...

Mit tudnék csinálni magammal, ha nem vagyok az a, , hú de dugnám" csaj, hanem inkább a, , szép, jófej, nagyon bírom" lány? Magamnak tetszem, de úgy látom, hogy a mai fiúknak nem ez kell! :/ 17/L

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha meg olyan lennél akkor az lenne a baj hogy "csak megdugni akarnak."


Ahelyett hogy másokat hibáztatsz,kapd össze az önértékelésed.

2014. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit beszélsz? A szép, jófej, nagyon bírom lányok kellenek. Ne dugasd magad.
2014. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szép jófejekből lesznek a barátnők, a többiből meg a használati tárgyak... gondolkozz melyik jobb.
2014. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy elégedett legyél magaddal. Hogy szép vagy vagy sem, azt így nehéz megmondani, ebből következően azt is, hogy mit kezdjél magaddal...
2014. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú, de megdugnálak!
2014. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ez most komoly? miért akarsz kinézetre olyan lenni, aki csak egy éjszakára kell a fiúknak? mi a jó abban? bármibe fogadok, ha az lenne, akkor meg azt mondanád, hogy ezek a "mai fiúk" (ahogy te fogalmaztál) csak megdugni akarnak.


küldj képet, és mondok őszinte véleményt.

2014. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Eszednél vagy?! Ne akarj Miss K***a lenni! Ha magadnak tetszel, jófej vagy, és bírnak téged, akkor előbb-utóbb fogsz találni egy olyan srácot, akinek nem csak "egy menetre kellesz", hanem kicsit hosszabb időre... mondjuk egy egész életre. Én is meg akartam változni, de aztán szembe jött velem a szőke hercegem... vagyis mögöttem ült... részlet kérdés. Járj el olyan társaságba, ahol az átlag IQ szint nem a padlót veri, mert általában azok keresnek ilyen korban "hú de dugnám" csajokat. Kicsit körül kell nézni, vagy bírd ki, amíg egyetemre mész. Ott már vannak jó pasik.


Üzenet egy 1,5 éve boldog párkapcsolatban élő, 19 éves lánytól. :)

2014. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!