Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösök! Mi a helyes sorrend...

Körmösök! Mi a helyes sorrend porcelán köröm építésekor?

Figyelt kérdés

Sziasztok, engem az érdekelne, hogy egy körmöt kell teljesen befejezni, vagy egyesével kell felvinnem a különböző színű anyagokat és úgy haladni sorban?!


Mennyi kötési idő telhet el két réteg porcelán között (pl a körömágyhosszabbító és a borítóréteg között)? Nme szeretném, hogy kettéváljon színenként a munkám :/


Előre is köszönöm szépen a segítséget :)



2014. nov. 11. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre nincs szabály, ahogy neked kényelmesebb. Én szeretem egyenként megépíteni, hogy ne csússzak ki a hajlítási időből.

Szétválni pedig nem fog, nem olyan a kötésmechanizmus, mint a zselénél. Amit egyszer letettél, az addig egyben marad, amíg le nem reszeled, vagy oldod.

2014. nov. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát, nem szoktam porcizni, csak ritkán, de számomra teljesen evidens, hogy csak körmönként lehet haladni, így is nagyon gyors. Mostanában igyekszem rendesen megtanulni, de szerintem a káh-hoz nem fog hozzátapadni a fehér, ha nem ebben a sorrendben csinálod, mivel nagyon hamar köt az anyag. Nem kockáztatnám meg, hogy 10 ujjra feltegyem a káh-t és utána menjek rá a fehérrel. Persze ki lehet próbálni, aztán ha szétesik, akkor nem csinálod többször úgy.
2014. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szoktál porcizni, ne írj hülyeséget ;) a porcelán akkor is összeköt, ha egy héttel később teszed fel a fr véget.
2014. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
3 Inkább porcizz, mint feleslegesen kötekedj, egyértelműen meg volt fogalmazva, hogy én így csinálom, a világbajnok is így csinálja. Otthon meg azt is kipróbálhatod, hogy teljesen megfordítod a rétegrendet, legfeljebb szétesik az egész, de vendégen nem ajánlom.
2014. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik világbajnok? Mert ha Kovács Gabó, akkor azért vicces, amit írsz, mert tőle tanultam ;)
2014. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
5 Igen, többek között Kovács Gabó is így teszi fel, de azért valszeg neki feltenni 4 körömre a káh-t, vagy fehéret, vagy akármit kb. 10 másodperc, szóval ő úgy építheti ahogy akarja, nem kell nagyon paráznia a kötési időn. Én körmönként csinálom (nekünk ő is így tanította), illetve a környezetemben mindenki így csinálja. Hajlítást én nem tudnám megcsinálni 4 körmön, csak egyenként.
2014. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Khm...olvasd vissza az első hozzászólást...
2014. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!