Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Testesebb 16-17 éves fiúk, ti...

Testesebb 16-17 éves fiúk, ti mikor találtatok barátnőt magatoknak?

Figyelt kérdés
16 éves múltam 93kg és 182 cm vagyok.A lányoknak az ilyen testesebn fiúk kisebb korban nem jönnek be vagy csak felnőtt korban kedvelik a nők?Szerintem a személyiségemmel nincs gond humoros vagyok kedves,udvarias (ezt nem az egom miatt mondom) és ahhoz képest hogy ilyen kövér vagyok mégsem szenvedek az önbizalom hiánytól és mégsem értem miért nem találtam még barátnőt?Nem mintha én nem keresnék..

2014. nov. 12. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Vannak akiknek a swagjolo vaságyastól 50 kg-os "fiúk" jönnek be,másoknak meg "maci alkat".Nem kell általánosítani :P
2014. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok bocsi félreértelmeztem..Nekem 2 ilyen "testes" fiúismerösőm van az egyiknek pont nincs a másiknak van :) (17 évesek)
2014. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de, ha aggaszt az, hogy kövér vagy, akkor miért nem váltasz életmódot és kezdesz el sportolni? Az egészségednek is jobb lenne.
2014. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőzés helyett inkább azzal kéne foglalatoskodnod hogy lefogyj. Mert most "csak" 93 kg vagy, de kilépsz a tinikorból és elkezdenek felcsúszni majd a kilók ha semmit nem teszel, akkora leszel mint egy vágni való disznó 30-35 éves korodra már. Kinek kell ilyen igénytelen pasi szerinted? Max az ugyanolyan csajoknak. De gondolom neked sem kéne egy löttyedt hájas csaj.
2014. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felreertettetek,edzek kb fel eve 38 as karom van..a kerdest ertelmezzetek pls!ugy mint a 2#!
2014. nov. 13. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem elég, ha csak edzel. Mellé egészségesen kéne táplálkoznod, hanyagolnod az fehér kenyeret, az agyoncukrozott, és a zsírban tocsogó kajákat. Ha ez mind kipipálva, akkor te mindent megtettél, nem kell hibáztatnod magad, a lényeg, hogy jó legyen a jellemed, és lehessen élvezni a társaságodat :)
2014. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minek akarsz barátnőt? A kövéreknek úgyis kisebb a péniszük.
2015. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!