Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Harminc éves kor...

Férfiak! Harminc éves kor után, mikor találtatok feleséget magatoknak?

Figyelt kérdés
Hány éves korig nem késő megtalálni,és családot alapítani? 31F
2014. jan. 13. 06:05
1 2
 1/11 anonim válasza:

Majd ha úgy érzed, hogy az akivel együtt vagy "nem a bankkártyádat sz*pja".

Kitartás, állítólag léteznek ilyen nők. Én még eddig nem láttam, de biztos van ilyen...

2014. jan. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát majd egyszer belebotlassz.


Erőlködni felesleges. Majd jön ha jön.


Gondolom.


Mondjuk még én se akadtam bele...


32/F

2014. jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31 voltam amikor osszejottunk, 34 amikor osszehazasodtunk.
2014. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sok boldogságot! :)
2014. jan. 13. 10:19
 5/11 anonim ***** válasza:

koszi :)


nos, szerintem nincsenek kobe vesett szabalyok. keresgelj, probalkozz, ismerkedj. elobb-utobb megtalalod azt, akivel megtalalod a kozos hangot es pontot. nalam legalabbis igy volt.

megereztem, hogy na, ez az a no, akivel el tudnam kepzelni a jovomet. minden stimmelt, jo volt vele, az osszezordulesek sem voltak komolyak, stb, stb. igy hat eljott az a pillanat, amikor gondolkodoba estem, hogy van-e ertelme tovabb keresgelni vagy allapodjak meg?

es nem volt nehez a dontes, mert amint irtam, minden stimmelt es azota is minden okes :)

2014. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
örömmel olvasom. :) hány éve vagytok? :)
2014. jan. 13. 11:32
 7/11 anonim ***** válasza:

"elobb-utobb megtalalod azt..."


vagy nem!

2014. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem árt keresgélni, nyitott szemmel járni (persze nem erőltetve), mert a sült galamb ritkán repül az ember szájába...
2014. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igaz a kérdés nem nekem lett címezve.mivel nőből vagyok....de nekünk is ugyan olyan nehéz megtalálni azt a valakit,akivel kölcsönösen azt érezzük,hogy vele menne..Nincs olyan,hogy késő...sajnos mindenkinek máskor jön el.Én 26 éves vagyok az ismerőseim már 2-3éve férjhez mentek és babát várnak vagy 1-2éves a gyerkőc...én pedig még csak most tartok ott,hogy talán megvan az a valaki.De a csodára magától nem lehet várni valamit tenni is kell érte...nem görcsösen de mégis...az aranyközép út a jó megoldás a "keresgélésben" is.sosem lehet tudni.:) sok sikert:)
2014. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2014. jan. 14. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!