Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy egy szép, kedves lánnyal még véletlenül sincs párkapcsolatom az életben?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, ha valamire nem kapok választ, akkor máris van egy válasz, hogy talán a pénz az oka.

Az kizáró ok, hogy én nem vagyok olyan jóvágású, ami a szép lány férfi megfelelője lenne? Esetleg, hogy nem vagyok műszaki szakember? Mi lehet ennek a titka?



2014. nov. 15. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Gazdag vagy?
2014. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg a csajtól,hogy milyen az ideálja...

Biztos nem az, hogy nem vagy műszaki szakember..

2014. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. válaszadónak: olyan középszint.
2014. nov. 15. 17:37
 4/9 anonim válasza:

"Az kizáró ok, hogy én nem vagyok olyan jóvágású, ami a szép lány férfi megfelelője lenne?"


ha te szép lánnyal akarsz összejönni, de nem vagy jóképű, akkor miért várod el, hogy a szép lányok veled akarjanak összejönni, mikor valószínűleg akadnak bőven jóképű fiú, akivel összejöhetnének?


tehát szerintem ez elég paradoxon dolog. ha neked fontos a külső, akkor ne várd, hogy a másiknak ne legyen, főleg ha ő meg is kaphatja, amit akar.

2014. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az oka az hogy nem ismerkedsz eleget, nem vagy elég érdekes/okos/kedves... gondolom. bár nem ismerlek. de a külső szerintem nem a legfontosabb a normális lányoknál.
2014. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3-as válaszolónak: úgy gondolom megérdemelném. Egyébként tényleg nem ismerkedem, mert nincs túl sok időm rá. Ha meg nincs időm rá, nem találok rá alkalmat. A legnagyobb baj nem is tudom hogyan ismerkedjek.
2014. nov. 16. 08:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha meg időt szakítok az ismerkedésre, akkor meg baj lehet belőle és esetleg nem lesz miből ismerkedni. Nagyon úgy látom, hogy úgy van kialakítva a munka világa, hogy ne lehessen ismerkedni, mert túlnépesedés van és aki nem szép és egészséges, az ne alapítson családot.
2014. nov. 16. 08:11
 8/9 anonim válasza:

a ronda, kövér lányok is úgy érzik, megérdemelnének egy modell fiút. ez így rendben van, de ne sírjon a szájuk, hogy miért nem kellenek nekik.


félreértés ne essen: én személy szerint nem vagyok felszínes, pedig többen mondták már, hogy szép vagyok. szimplán az zavar, hogyha valaki arról panaszkodik, hogy miért nem lehet együtt szép/jóképű emberrel, de azért kibújik a szög a zsákból, hogy ők valószínűleg külsejükkel nem ütik meg egyáltalán azt a szintet. tehát ha ők megengedik maguknak ezt a felszínességet, hogy a külső ennyire fontos szempont legyen, akkor nem lehet panaszuk arra, ha mások is így vannak ezzel, mint ők.

2014. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak írom: akkor is megérdemelném.
2014. nov. 18. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!