Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jönnek sokan azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek sokan azzal a szöveggel, hogyha nem volt még párkapcsolatom, akkor szerezz tapasztalatot, és jöjjek össze egy nem szép nővel?

Figyelt kérdés
Azt nem veszik észre, hogy ezzel a mentalitással átejtem azt a szegény lányt? Csak azért legyek vele együtt, hogy tanuljak tőle, meg lefektessem aztán keressek jobbat? Miért ne lehetne egyből arra menni, akihez nagyon is vonzódok? Nekem erre nem lenne gusztusom. Undorítónak tartom ezeket a gondolkodásokat.
2013. okt. 1. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülyék!

Keress magadnak olyan lányt aki tetszik és szeretsz kompromisszumok nélkül.

2013. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert amit kifogásként írsz, az rizs. Bocsi.


A "szép" nőre azért nem hajtasz rá, mert félsz tőle. Igazából a "nem szép" nőre se azért nem hajtasz rá, mert kímélni akarod a lelkivilágát, hanem mert még tőle is félsz. Nem a gusztussal van itt baj, hanem a bátorsággal. Abban igazad van, hogy lehet rögtön a célszemélyeknél is kezdeni, csak éppen nem elmélkedni kéne róla, hanem csinálni. Persze elmélkedni biztonságosabb, belül esik a komfort zónán, egyszerű. Csak nehogy úgy járj, mint én. Az évek észrevétlenül elrepülnek, és hamar lesz más problémád is a gátlásokon kívül.

2013. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de évek elteltével általában az ember normálisabb gondolkodású lesz, és egyre jobban oldódik fel. Már akire igaz. Tinikorban még oké ez a felfogása, de szerintem 20 év felett inkább szánalmas.
2013. okt. 1. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
igazuk van
2013. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!