Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 160 cm-hez sok a 65 kg lányokn...

160 cm-hez sok a 65 kg lányoknál? Hány kiló lenne 160 cm-hez az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
Fiúk válaszát várom! Én úgy érzem fogynom kéne mert én vagyok a legducibb vagy inkább legkövérebb lány az osztályban. Az igazat írjátok de ne sértően! Üdv:Egy középiskolás lány

2014. nov. 16. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, a fiúknak a kilók pont nem mondanak semmit, úgyhogy lányként írok.

50kg lenne az ideális, általánosan ez az elfogadott. De ha alapból teltebb alkat vagy, és arányosan oszlik el, a 60 is megfelelő lehet, de a 65 már tényleg sok kicsit.

(Én 170cm-hez vagyok 58-60kg, kicsit még ezt is soknak érzem)

2014. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha van rajtad bőven izom akkor a 60 kg jó. Ha nincs izom akkor max 50 kg-nak kéne lenned, hogy normál alkatod legyen. Diétázz, sportolj, tornázz, hamar lemegy a plusz.
2014. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, kicsit soknak tűnik. Én 163 cm és 40 kg vagyok, de az enyém extrém eset, mert mindig is nagyon vékony alkat voltam. Kb. 50 kg lenne normális, persze ez rendkívül függ attól, hogy alapból milyen alkat vagy, meg hogy az a bizonyos plusszkiló zsír vagy izom. Étkezz egészségesen, sportolj, tornázz sokat, és hidd el, ha ezt mind betartod, olyan leszel, amilyennek lenned kell.

16/L

2014. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mennyi az izom és mennyi a zsír. De nagyon izmosnak kéne lenned ahhoz, hogy 65 kilósan ne legyél kövér. Én is voltam 65 kg 160 centihez és elég dagi voltam.
2014. nov. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ hány éves vagy, az ideális valahol 45-58 között van.
2014. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 168 cm-hez voltam 58 kg. Dagadtnak éreztem magam, most 52 kg vagyok, de még mindig szeretnék fogyni. Én személyszerint látom, hogy pl a hasamon van még egy kis felesleg, meg a combom is lehetne vékonyabb. Viszont azt az elvet vallom, hogy ameddig jól érzed magad a bőrödben, teljesen mindegy mit ír a tanköny (az ideális testsúlyról)
2014. nov. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ên is 160 cm vagyok,54-55 kg,és pont jó vagyok.50 kilósan kimondottan gebe voltam,mindenki mondta,hogy miért nem eszek rendesen.Mindenkin màshogy oszlik el a sùly,de 65 kg elég sok,plàne egy középiskolàsnak.
2014. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

NEM A SÚLYTÓL FÜGG HOGYAN NÉZEL KI.


Gondolkozni nem szoktal?

2014. nov. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


A nyolcadik válaszolót szeretném kérdezni, hogy hogy érti, hogy nem a súlytól függ, hogy nézek ki? Mert én ezt kétféleképpen értelmezem:


1. Nem mindegy, hogy izom vagy zsír a 65 kg.

2. Nem a súly számít, nem attól függ a szépség?


Gondolom az első de azért megkérdezem.


És szoktam gondolkodni, ezt a kérdést nem fogalmaztam meg elég jól, igaz. Rosszul tettem fel a kérdést mert nem mondtam, hogy az a 65 kg izom-e vagy zsír.

2014. nov. 17. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!