Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyenre vágassam a hajam...

Milyenre vágassam a hajam holnap? Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Holnap délelőtt levágatom a hajam. Most rövidebbre akarom mint amekkorára szoktam. Itt egy kép a mostani hajamról:

[link]

[link]

És az ötleteimről amikre gondoltam. Segítsetek választani vagy adjatok tanácsot! Amúgy most vörös a hajam.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. jan. 28. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:

őszintén, nekem tetszik így a hajad ahogy van :)

de ha mindenképpen szeretnél vágatni, akkor szerintem az első kép legyen az. a második és harmadik nem tetszik.


21/L

2010. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bár már nem jeleníti meg a mostani hajad, nekem a 4. kép tetszik =)


16l

2010. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért akarom rövidebbre vágatni, mert mindig olyan hamar megnő és amúgy se szeretek vele vesződni ha elfekszem stb.. Várom a további ötleteket! :)
2010. jan. 28. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben megnöveszteném,és vágatnék oldal frufru-t,de a te hajad,te döntésed:)

Ami szerintem jól állna az egy ilyen Rihannás stílus:

[link]

vagy

[link]

vagy egy egészen tépett

[link]

Szerintem festesd be az egészet valamilyen barna színre,mondjuk gesztenye barnára.

Egyébként szép arcod van:)

2010. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úristen...nagyon-nagyon szép vagy,szimpatikus,kedves arcod van,és nagyon jól áll a jelenlegi hajad.:) Ha nagyon választani kell akkor a negyedik kép,de nekem így nagyon tetsziiik.:)
2010. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindjárt indulok. Igazából még mindig nem tudtam eldönteni, hogy milyen legyen, csak azt tudom, hogy rövid. :) Majd írok, ha megjöttem, hogy milyenre sikerült vagy teszek fel képet.

Nagyon jól esik, hogy ilyen kedvesek vagytok és kicsit meg lepett, hogy ennyit dicsértek pedig én nem gondolom magam valami szépnek. :)

2010. jan. 29. 10:09
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz dönteni, ne menj!!! a végén nagyon ocsmányul fogsz kinézni, és megbánod. de ha nem tudsz mit csinálni a pénzeddel...
2010. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

na végül milyen lett? =)

meg vagy elégedve? megmutatod? :)

2010. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!