Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem használnak az...

Miért nem használnak az orrpiercing végére pillangó kapcsot, mi a veszélye?

Figyelt kérdés
Külföldön csináltattam a piercingem és itt a piercingek végére pillangókapcsot raknak. Egyenes végű orrpiercing nem is gondoltam, hogy ilyen csattot raknak rá, mikor szúrták. Még fel sem ocsúdtam a sokkból (kicsit félek a tűktől) mikor már rá is rakta. Már akkor sem értettem igazán miért, de most szétnéztem az otthoni oldalakon és látom, hogy sehol nem raknak ilyet az orr piercing végére. Miért? Nem fogom tudni leszedni? Nem akarom most piszkálni, kivárom szépen a gyógyulási időt, de utána biztosan lecserélem. Lehet baj lesz vele? Olyan szépen gyógyul, semmi problémám nincs vele, de most elkezdtem aggódni.
2014. nov. 17. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem azert nem raktak, mert egyedul nem tudod kiszedni.
2014. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!