Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Titeket mennyire zavar ha egy...

Titeket mennyire zavar ha egy nő nyakán tetoválás van?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok,elég "kifinomultnak" mondható ízlésem van.

Szeretem a kicsit régies, úgymond vintage dolgokat.

A hajam derékig ér,de gyakran feltűzve vagy oldalra dobva hordom.

A nyakamra szeretnék tetováltatni 3 kis fekete pillangót.

Nem hirtelen felkapott ötletről van szó,jó pár éve gondolkodom rajta.Számomra nem divatból kerülne oda mert sok minden fűz hozzájuk.


Voltak akik le akartak beszélni,pár embernek tetszett.

Nektek hogy tetszik egy ilyen kicsit "komolyabb hangulatú" tetoválás egy nő nyakán?



2014. jan. 28. 14:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt is kihagytam hogy nem egy másolatról van szó,hanem egy igényes,egyedi darabról.Tehát nem lemásolnám valakiről hanem egyedileg terveznénk meg.
2014. jan. 28. 14:11
 2/5 Krizsa Tattoo ***** válasza:
A szépen kivitelezett munka bárhova kerül, arra jó ránézni. Akit meg zavar.....nem rajta van, ne foglalkozzon vele.
2014. jan. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jan. 29. 14:05
 4/5 anonim válasza:
Nekem a nyakra tetoválás sose jött be, főleg egy csajon látni ezt, mondjuk ha szépen megvan csinálva..Még jól is mutathat, de szerintem ha már tetkót akarsz, akkor tetováltass a derekadra, az szexi : )
2014. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy végül megvalósítottad-e a terved, vagy még gondolkozol rajta, de leírom, én hogy jártam. :) Lány vagyok, de nekem régen nem tetszettek a nyaktetkók, olyan "vad" és "idegen" volt, szinte éreztem, milyen fájdalmat élhetett át a viselője, miközben készült a minta. Aztán találkoztam valakivel, akinek egyből megfogott a stílusa, több tetoválása is van, köztük egy a nyakán. Első pillantásra fura volt, de tetszett. Aztán a sokadik alkalomnál már azon kaptam magam, hogy kifejezetten tetszik. Magamon nem tudnám elképzelni, de másokon ha igényes munkát látok, azt elismerem. :)


Szóval szerintem nyugodtan bevállalhatod, főleg, ha személyes kötődésed is van a pillangókhoz. :)

2014. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!