Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti borotváljátok a hónaljatoka...

Ti borotváljátok a hónaljatokat? Miért?

Figyelt kérdés
Elsősorban komoly válaszokat várok fiúktól lányoktól egyaránt. Továbbá azt is megírhatjátok hogy a fanszőrzeteteket borotváljátok-e vagy sem. (Akár igen akár nem légyszi megindokoljátok? Köszi.)

2014. nov. 20. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, borotválom magam. Azért, hogy ne legyen szőrös.

24/l

2014. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

22F

2014. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert így nem lesz büdös.

29L

2014. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Igen...egyrészt higiénikusabb (nem ragad bele a deo pl...), másrészt én magamon mindennemű szőrtől rosszul vagyok (szemöldököm "sincs" már szőrből, de még a hajam is rövid)...


20L

2014. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon dús és hosszú szálú szőrzetem van. Már gyerekkorban viszonylag korán szőrösödtem és egyszer amikor félmeztelen voltam anyum mondta,hogy ilyenkor melegben,vágjam már le a szőrt a hónaljamról,sokkal jobb és szebb lesz. Fogtam egy ollót és egész picire vágtam.Pár alkalom után úgy gondoltam,hogy jobb lesz teljesen leszedni,azóta borotválom. Az intim szőrzetemmel ugyanezt tettem. 18f.
2014. nov. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Én epilálom, hogy tovább sima legyen. :) Sehol nem szeretem magamon a szőrt, így a hónaljam is szőrtelenítem. :)

30F

2014. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!