Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsi vagy nagy fogatok van...

Kicsi vagy nagy fogatok van és melyiket tartjátok szebbnek?

Figyelt kérdés
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha valakinek kicsi fogai vannak, akkor inkább az apró fogúakat, míg ha valakinek nagy fogai vannak, az inkább a nagy fogú embereket tartja vonzóbbnak. (Nem az előreálló kapafogakra gondolok, hanem a szép szabályos, nagy fogakra.)
2010. jan. 29. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kis kocka fogaim vannak!De a husszúkás fogak jobban tetszenek!


20L

2010. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első sor elöre áll és ferde is, de igy egyedi.^^ Senkinek nincs ilyen fogsora, az is biztos. :D Mert vicc az, hogy hibátlanul fehér :D
2010. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pici fogaim vannak, legjobb barátnőmnek hatalmas fogai vannak, és nekem az sokkal jobban tetszik:) igazi fogkrém reklám mosolya van, nekem meg ki se látszanak a fogaim ha mosolygok, max ha vicsorgok:D
2010. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kis fogaim vannak, és a kis fogak tetszenek :)
2010. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem közepes nagyságúak és tök szépek a fogszabitól, tehát az ilyent szeretem :)
2010. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem viszonylag nagy van, szerintem tökmindegy milyen a fog, csak ápolt legyen és nagyjából szabályos és lehetőleg ne kikericssárga.
2010. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem olyan fogaim vannak, hogy meg nem mondom ez milyen alakú. Inkább kerekebb, kocka alakúbb mint hosszúkás.

Az alsó fogsoromon viszont inkább téglalap, és hosszabb picit mint felül. Ellenben felül kicsit vámpírfogam is van :DD Bár ha oldalról nézzük alul is.

Na szóval nekem mindegy milyen az illető foga, csak azért ápolt legyen. Ezen belül lehet bármilyen ha egyébként vonzó az illető akkor a foga is tetszik :)

2010. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a kis fogak tetszenek (formája mindegy, lehet hosszúkás, kocka stb.), a nagy fog nagyon el tud csúnyítani egy nőt, pl. régen a Barátok Köztben volt Gézának egy nője, aki beleesett egy liftaknába, na neki nagyon nagy fogai voltak és emiatt a környezetemben mindenki scúnyának látta őt, kis foggal biztos nagyságrendekkel jobban nézett volna ki, pedig szabályos fogai voltak, csak hát lapátok... Nekem szerintem közepes méretű fogaim vannak.
2010. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem kicsi fogaim vannak, de a nagy tetszik! [link] pl az ilyen. szerintem az is nagyon szép, mikor picit kilátszik az íny:)
2010. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mus musculus ***** válasza:

Utolsó, az hol nagy?

Nekem is kicsik és négyzet alakúak (szemfogakat leszámítva persze, azok kifejezetten hegyesek) és a hasonlóak tetszenek másokon is. Osztom a véleményt, hogy a nagyon gyakran csak rontanak az összképen.

2011. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!