Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik típusba tartozom? Mint...

Melyik típusba tartozom? Mint homokóra, körte, alma, stb. És hogyan öltözködjek, hogy előnyös legyen?

Figyelt kérdés

Olyan fura alakom van. Mondjuk nyilván az is közrejátszik, hogy még nem fejlődtem ki teljesen, de nem tudom eldönteni, milyen típusba tartozom. Fent olyan vagyok, mint egy modell, keskeny arc, vékony karok, semmi mell .. viszont a lábam meg vastag, főleg a combom.. ezért azt hittem körte alkat vagyok de nem.. mert a fenekem meg pici és ráadásul lapos is -.- Derekam, csípőm nemigen van.. Ez milyen típus lehet? És hogy öltözködjek, hogy a lábamon (leginkább combon) vékonyítsak, de a fenekem ne tűnjön még ennél is kisebbnek?

16/l



2014. nov. 20. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
oszlop.
2014. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kép?
2014. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

oszlop? XD ilyen van?

képet nem akarok kirakni, szerintem elég jól leírtam magam :)

2014. nov. 20. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
hol a kép?
2014. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Oszlop"=> van, de különböző helyeken téglalap, vonalzó, egyenes, banán elnevezéseket kapja.
2014. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

harmadik, nem rakok képet

negyedik, köszi!!

2014. nov. 21. 15:28
 7/7 A kérdező kommentje:
ja várjatok a harmadik én voltam.. szóval a negyediknek üzenem h nem rakok képet, ötödiknek meg h köszi :D
2014. nov. 21. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!