Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti is hordtok bőrleggin...

Lányok ti is hordtok bőrleggingset nadrág alatt, hideg ellen?

Figyelt kérdés
Igazából még nem próbáltam, de nem akarok harisnyát mert akkor gyakran mosni kell, a leggings pedig magában már hideg. Igaz van termo leggingsem, fölé jó lenne a vékony bőrhatású, de megbámulnak hogy ilyen vékonyan járok, nem sejtik, hogy van alatta vastag is. Szóval nadrág alatt is hordjátok vagy csak normált?

2014. nov. 20. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordok, inkább felveszek két harisnyát :D
2014. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Miert pont borleggings??! A simaval mi a baj, ugyse latszik nadrag alatt..de jol sejtem a nevedbol, hogy te fiu vagy? Ez esetben wtf?
2014. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tökmindegy mi van a nadrág alatt, akár fiú, akár lány? Lényeg hogy se ne fázz, se ne sülj meg.
2014. nov. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Évekig én is harisnyát hordtam, de idén leggingsre váltottam,nem kell mosni folyton, ha jó idő akkor leggigset hordom, most hidegebbe nadrág alatt is jó, férfi leggingset nem árulnak, nekem pedig a bőrhatású egyébként is tetszik, nadrág alatt is kényelmes, igaz csak most vettem nadrág alá.
2014. nov. 21. 11:05
 5/5 anonim válasza:
100%
2es - A Rossmannak is Rossmann a neve, mégse olyan rossz. :D
2014. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!