Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit használtok?...

Lányok! Ti mit használtok? Szeretnék magamnak egy parfümöt, de nem igazán találok olyat, ami megfelelne. Utálom, az erős, édes, fűszeres, émelyítő illatokat.

Figyelt kérdés

Egyetlen parfüm van(eau de toilet-sajnos ezt nem gyártják parfüm verzióban), amit elbírok viselni, az a Pret A Porter Coty(fekete-fehér dobozos)...ehhez, hasonló illatot szeretnék. Volt már, hogy valakin éreztem kellemes illatot, aki elment mellettem az utcán, de olyan ciki megkérdezni, ki mit használ.

A friss, tiszta, kicsit citrusos illatokat kedvelem.Édes nem lehet egyáltalán.

Ötleteket várok!



2014. nov. 27. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Oriflame- Lovely Garden ezt imàdtam egy időben,mèg van is az üveg aljàn,ha megillatozom egy kellemes, friss tavaszi, nyári emlék jut az eszembe :)

Ami egész citrusos es egyben kellemes is az Avon Only Imagine. Ha ezt hasznàlom garantàlt a dicsèret! ;)

2014. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki megkérdezni utcán, én örülök neki, ha megállítanak és tetszik az illatom :)

Ami most eszembe jut, az a Versace Versense és a Chanel Chance eau Fraiche.

2014. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Várok még tippeket!
2014. nov. 27. 11:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elizabeth Arden Green Tea Yuzu - citromos-mentás-friss
2014. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem, amit szeretsz, de én kb. így írnám le a DKNY Women-t. Emellett nagyon jellegzetes, összetéveszthetetlen illat.
2014. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
DKNY-ből melyik? Mert nőiben is van jó pár illat...
2014. nov. 27. 13:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaz, félreérthető voltam. Amire gondoltam, annak annyi a neve, hogy "DKNY Women", a sima. Most olvasom, hogy kétfélét is találtak belőle, egy sárgásabb és egy fehéresebb változatot, erről nem is tudtam.


Az enyém így nézett ki. Imádtam, csak kár belém, mert mindig elfelejtem használni, és megromlik.

[link]

2014. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. nov. 27. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Dior - Miss Dior eau fraiche
2014. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!