Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyikük a szebb? 1. barna...

Melyikük a szebb? 1. barna 2. szőke

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 27. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő szép. A barnának szebb pofija van, de nagyon öregíti ez az erős szemfestés.
2014. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szőke, de nem áll neki jól ez a szín úgy gondolom. Túl világos és természetellenes a sötlt szeméhez, persze lehet hogy csak a béna effekt miatt tűnik így. Jobb lenne egy sötétebb, természetesebbnek ható szőke árnyalat.
2014. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
a szőke is volt már fent a napokban... őt dugnám, egy alkalomra jó, mert elég butuskának néz ki.
2014. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért teszed ki ugyanazoknak a lányoknak a képét minden nap? Most szivatsz valakit? Hallottál már személyiségi jogokról? Azt hiszed, hogy inkognitóban vagy? Nem, nem vagy inkognitóban. Ha valamelyik lány rájön, hogy itt osztogatod a képeiket már napok óta és feljelent, akkor a GyK kifogja adni az adataid (minden kérdésed, válaszod, üzented tárolva van) jogerős bírósági megkeresés esetén és majd csak leshetsz. Ha ennyire buta vagy, akkor olvass egy kis Ptk.-t és Btk.-t, valamint az oldal működési szabályzatát.


Vagy mit szólnál, ha azt mondanám, hogy screenshotokat készítettem a kérdéseidről bizonyítéknak és felkeresem a lányokat, hogy mindhárman bepereljenek téged? Nagyon gyorsan fejezd be, amit csinálsz, mert meg fog b*szni a törvény téged, én teszek róla.

2014. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem mi értelme ezeknek az összehasonlítós kérdéseknek? Talán te vagy az egyik, a másik meg a barátnőd akire féltékeny vagy? Elég fura barátság az ilyen... gondolkodj el rajta. Vagy ha egyik sem te vagy akkor végképp mi értelme ennek?

Mindkét lány szép, csak a szőkéhez nem illik a szőke hajszín. Nagyon mű és alapból sem szőke típus a lányka. De az arca szép neki is... és a haja is szép lenne, barnán.

2014. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Tyű 4-es, te aztán jól megaszontad! :D Ismered őket amúgy, azért lettél ideges?

Nekem is tette már fel valaki egy képemet (lehet többször is), de eszembe sem jutott volna ezért jelentgetni…főleg, mert a válaszolók nagy része szerint szép vagyok :) Sztem rájuk sem írna senki semmi rosszat. Ennyire nem szabad felkapni a vizet minden hülyeségen.

Amúgy most hiányolom a kérdésből a harmadik csajt, azt a szőke göndör hajút! :D

2014. nov. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az a megérzésem, hogy a göndör szőke nyomatja ezeket a kérdéseket (aki most kivételes hiányzik), mert annál a kérdésnél, ahol még csak az ő külsejéről érdeklődik, kicsit mintha megsértődött volna, hogy a cigizés miatt leszólják…később meg le is vágta a képről azt a részt, ahol a cigit tartja.
2014. nov. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#4es vagyok. :D

Nem is tudom, #6. Egyszerűen csak felidegesít. Nem ismerem őket, csak felháborít, hogy valaki ennyire túlzásba viszi már ezt. Rendben, tegyen fel egy képet valakiről a Facebookról és aztán elvész a GyK tengerében, de az hogy minden nap és többször is, az már nem szimpatikus. :D

Tényleg, és melyik lány voltál, #6os? :$

2014. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A szőke szebb, de tényleg jó lenne neki minimum valami sötétszőke haj.
2014. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
amúgy nincs kedve valakinek belinkelni az emlegetett kérdéseket? kíváncsi lettem :D
2014. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!