Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemény erről a pasiról?

Vélemény erről a pasiról?

Figyelt kérdés

Pár hete láttam egy koncerten,facen sikerült kikeresni.

Szerintetek?

1-10 skálán hova raknátok?


[link]


[link]



2014. nov. 28. 01:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Milyen koncerten? Bartók Béla emlék koncerten? :D Nem egy metallica alkat. Am. meg nem szép dolog más képét kirakni. Mellesleg teljesen normálisnak tűnik. Mivel férfi vagyok nem skálázgatok férfit, de legalább ránézésre hasznos tagja a társadalomnak, nem egy ecsetfejű idétlen hülye gyerek. :D
2014. nov. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Milyen koncerten? Bartók Béla emlék koncerten? :D Nem egy metallica alkat. Am. meg nem szép dolog más képét kirakni. Mellesleg teljesen normálisnak tűnik. Mivel férfi vagyok nem skálázgatok férfit, de legalább ránézésre hasznos tagja a társadalomnak, nem egy ecetfejű idétlen hülye gyerek. :D
2014. nov. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Milyen koncerten? Bartók Béla emlék koncerten? :D Nem egy metallica alkat. Am. meg nem szép dolog más képét kirakni. Mellesleg teljesen normálisnak tűnik. Mivel férfi vagyok nem skálázgatok férfit, de legalább ránézésre hasznos tagja a társadalomnak, nem egy ecsetfejű idétlen hülye gyerek. :D
2014. nov. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Ja nesze neked internetadó, amikor rendes net sincs még, hogy adót rá. :S
2014. nov. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezt hogy sikerült elküldeni 3x egymás után? xD
2014. nov. 28. 02:08
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Mikor a fejét láttam még csak, már akkor mondtam magamban, hogy na egy zongorista. :D Pipa. Másrészt ezt szerintem magadról tetted fel, ez volt a 2. megérzés. Pipa. Nincs a képpel semmi gond, sok sikert a csajoknál, csak remélni tudjuk, hogy nekik szántad. :DD
2014. nov. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát mivel még nem jelölt vissza csak ezt a két képet tudtam leszedni. Osztály társaim azt mondják felejtsem el.. nem tudom hogy ezt miért mondták. Egyébként sztem nem ártok ezzel semmit hogy megosztok 1-2 képet róla.
2014. nov. 28. 02:38
 8/13 anonim ***** válasza:
10/2.
2014. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor tegyél ki magadról is képet, hiszen azzal sem ártanál senkinek... ja, hogy az már kellemetlen lenne? Hát igen.


Egy átlagos srác amúgy, nem mindegy idegenek mit mondanak róla, ha neked tetszik? Ha mindenki 1-est ad neki, nem is akarsz majd vele találkozni, ah pedig 10-est akkor ráhajtasz? Nem értem a kérdés lényegét. Kivéve persze, ha a kérdező van a képen..... akkor meg a sztorit nem értem hozzá.

2014. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mások képét tilos kitenni...

Amúgy meg akár jól is nézhetne ki, ha többet foglalkozna magával... mert az elhízás már megkezdődött, évek múlva dupla ekkora lesz a srác.

2014. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!