Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szemöldökömmel...

Mit csináljak a szemöldökömmel? Lent

Figyelt kérdés
Alig van szemöldököm, nagyon ritka. Barna szemceruzával szoktam kihúzni, de nagyon csúnya. Nem tudom hogy egy kozmetikus mit tudna vele kezdeni..Mit javasoltok?
2014. nov. 29. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

attol fugg hany eves vagy. ha mar egy kicsit idosebb sztem festesd be egy szep barna szinnel de semmikeppen ne tetovaltasd!

ha meg kisebb vagy akkor meg hasznalj barna port szemoldokre nekem nagyon hatasos es szep:)

2014. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és hát kissé tanácstalan vagyok:( katasztrófa..
2014. nov. 29. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Csak gyakorolni kell. Menj el kozmetikushoz, aki rendesen formára szedi. Ezt már csak tartanod kell, és keresni egy technikát, amivel szépen meg tudod erösíteni a színét/teltségét.

2014. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!!:)
2014. nov. 29. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:

A tetovált szemöldök is lehet szép, bár írtad, hogy még csak 17 vagy. Ha a későbbiekben mégis elgondolkozol rajta, mindenképp olyannál csináltasd, akinek láttad a munkáit előtte, és szálas technikát kérj, az sokkal természetes, mint a satírozott.

[link]

2014. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!