Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segítség! Nem tudom letekerni...

Segítség! Nem tudom letekerni a golyókat a septum piercingemről. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szurattam szalonbam septum piercingemet szóval már megvolt a több mint egy hónap gyógyulási idő, és mégsem tudom kivenni. Patkós piercing és nem tudom letekerni a golyókat. Nem engednek. Ez miért van? És hogy tudnám leszedni őket?

2014. nov. 30. 13:00
 1/2 supra01 ***** válasza:

Szia! Gondolom most már rendesen begyógyult, és eddig nem próbáltad tekergetni, ezért kicsit "rágyógyult".

Szerintem ha nem megy egyedül, akkor kérj meg valakit aki segít megfogni, megtartani és letekerni. Lehetőleg ne legyen a kezes koszos és zsíros sem, hogy ne csússzon meg tekerésnél.

2014. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem rászorult/gennyesedett...köldök piercingnél nekem is ez volt a bajom (banán ékszerrel), én alkoholt csöpögtettem a csavaros részhez, az picit feloldotta, utána fogóval (az nem csúszott) letekerte apa...(mondjuk septumnál szerintem ennél azért óvatosabbnak kell lenni, de én is féltem, h kiszakad...>.<)
2014. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!