Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kicsit nagyobb az orrom,...

Ha kicsit nagyobb az orrom, gáz s septum piercing?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ,mennyire nagy az orrod?
2014. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, nekem tetszenek általában a piercingek, de a septum szerintem semmilyen orrban nem szép..de, ha ezt a nem tetszést félreteszem is azt mondom, hogy nagyobb orrot szerintem ne hangsúlyozz még jobban ki.
2014. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a piercing semmilyen orrban nem mutat jól.Vannak nők akikről régebben azt gondoltam, hogy jól áll, de nekik se.És annyira mostanában nem is divat, úgy látom, mondjuk a kilencvenes évekhez képest.
2014. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem...nekem is van, nekem sincs pisze orrom, de nem is bazilika kilincse... :) De jól áll.. :) Egyébként beteszel egy patkópiercinget az orrodba, és megnézed hogy áll...utána vagy átbököd vagy nem :)
2014. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, dettó :) nem olyan baromi nagy, csak éppen nem az a szép pici nőies orr :) mindenképp szeretnék, csak mindenki mást mond, hogy nincs nagy orrom, jól állna, vagy éppen ne hangsúlyozzam még jobban ki, ha nagy.
2014. máj. 1. 10:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok...őszintén.. nem fog nagyobbnak tűnni..nekem most tüske karika van benne, és tök mindegy mit teszek bele, nem látszik nagyobbnak, egyáltalán.. :)
2014. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!