Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A linken szereplő pompom...

A linken szereplő pompom foanlból mennyi kellhet egy felnőtt női mellényhez (részletek a kiegészítésben)?

Figyelt kérdés

[link]


rövid állású gombolós mellényt szeretnék, csípő fölött érőt, 75-ös mellbőséghez, 50g-os gombolyagokat szoktam látni belőle



2014. dec. 1. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt írja, kb. 25 m egy 50 gr-os gombolyag, tudni kéne, mennyi fonal szükséges egy mellényhez. Nem szoktam kötni, így ez nehéz lesz, de a Barka fonaligény-táblázatai alapján olyan 230 m körül egy ilyen fonallal már elég lehet, bár ezzel az a baj, hogy túl laza lesz így a kész mellény. Ennyi alapján olyan 9, ráhagyással talán 10 gombolyag biztosan elég. (Bár lehet, hogy a pompomok között nem egy, hanem két szemet kötsz le, ekkor sokkal szorosabban áll az egész. Annak idején kötöttem egy ilyen sálat, nagyon vastag és túlságon meleg, csak istenes zimankóban éri meg felvenni.)
2014. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!