Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják azt felnőtt...

Miért mondják azt felnőtt nőkre, hogy aranyos, és természetesen most a külsejükre célzok?

Figyelt kérdés

Fiatal, felnőtt nő vagyok, jó alakkal és szerintem szép arccal, vékony hanggal, kedves, bájos, és barátságos vagyok, és amint meglátnak rólam egy fotót, a cuki és aranyos jelzőket kapom meg elsőre.

Ez egyenértékű azzal, hogy nem vagyok "tekinthető" igazi nőnek, vagy milyen indokból, céllal használjátok ezt?


Csinosítom magam, szerintem mindig elég vonzó, igényes és nőies vagyok, de emiatt kicsit kellemetlenül, vayg frusztráltan érzem magam, mintha nem vennének elég komolyan.


2014. aug. 27. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Most miért kell minden hülyeséget belelátni egyetlen szóba? Az aranyos az aranyos, semmi mást nem jelent. Pozitív dolog, semmi negatív nincs ezen, örülnöd kéne ha ilyet írnak, nem elkezdeni hülyenő módra azon gondolkodni hogy most akkor vajon mi baj van veled... vagy hogy nem vagy elég nőies. Attól még hogy aranyos vagy miért ne lehetnél nőies? A kettő nem zárja ki egymást.
2014. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Küldhetnél képet.
2014. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!