Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Crystal Nails kezdő csomagból...

Crystal Nails kezdő csomagból milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Karácsonyi ajándék lenne valakinek, aki már ért valamennyire a körmözéshez, de nincsenek még megfelelő kellékei hozzá. Milyen eszközöket ajánlotok kezdőknek? Érdemes csomagban gondolkodni? Megéri?


Pl. ez:

[link]


Előre is köszönöm a segítséget!



2014. dec. 1. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez géllakk készlet. Műkörömhöz a zselé készletet vedd.
2014. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, egyik készlet sem az igazi, de az olcsóbbat vedd meg. Nekem nem tetszik a lámpa, amit adnak hozzá, illetve, van benne több színes zselé is, viszont választani nem lehet, nem mindenkinek a 285-ös szín fog tetszeni, amit adnak hozzá. Esetleg nézd meg tételenként, hogy úgy hogyan jönnél ki. UV lámpából a legjobb a 4 csöves, az ufo lámpa nem az igazi (az csak két csöves), lámpát én 6 ezerért szoktam venni, ugyanaz, mint a crystal-os, csak az 20 ezer, szóval vannak különbségek árban.........
2014. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KörmösMagenta ***** válasza:

Én azt venném, amit te is linkeltél, abban minden benne van, ami a kezdéshez kell. Vagy a zselés kezdőt.

Ha szereti a szakmát, azért a képzés is jól jönne mellé lassacskán.

2014. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!