Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha most csak...

Szerintetek gáz, ha most csak a lábszáram borotválom?

Figyelt kérdés
Azért feljebb is szoktam, de jóval ritkábban. Hosszú nadrágot hordok, pasim nincsen szóval senki sem látja. Tesi órán is térdnadrágot hordok, maximum az a pár másodperc alatt láthatja pár lány, amíg átöltözök óra előtt. Szerintetek ez így gáz?
2014. dec. 2. 21:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Nyilván egyébként az egész lábam szőrtelenítem rendszeresen, ez a helyzet csak mostanra, télre vonatkozik.
2014. dec. 2. 21:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne gáz?
2014. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Csak rád tartozik, alapból semmi értelme szőrteleníteni...
2014. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem, sok lány csinálja ugyanígy :)
2014. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát mivel tesiórám sincs, ha épp más se látja, én néha még ennyire se vagyok hajlandó. :D Kinek mi köze hozzá?

És kétlem hogy bárki észrevenné, combon maximum kis pihék vannak, nem valami vad dzsungel. Ha nagyon megfigyeled, szerintem a legtöbb csaj hanyagolja ilyenkor, ha nincs rá jó oka. :D

2014. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár én télen nyáron szőrtelenítek rendesen (pasim most nincs, csak magammal szemben kritikus vagyok), szerintem se gáz ez...(főleg, hogy amit én csinálok az már beteges - meg egyébként is a combon csak pihék vannak, azok alig látszanak...a lányok előtt meg kit érdekel?...szerintem ők se csinálják folyton...meg amúgy is...nem látszik úgyse:))
2014. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a combom is nagyon szőrös,de ilyenkor én sem szedem le.
2014. dec. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!