Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennyire csúnya vagyok?

Ennyire csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

általában az iskolában szoktak csúfolni a kinézetem miatt konkrétan még nem mondták,hogy milyen ocsmány vagyok de utaltak már rá, hogy nem vagyok egy szépség (hogy nézel ki? Milyen "szép" vagy stb...) nkem meg semmi ömbizalmam sincs szerintem semmi szép nincs bennem 153 cm vagyok és 42 kg (nm tudom hogy ez soknak számít e) a hajam se a legszebb pont mint a bőröm... de itt egy kép:


[link]

tényleg ennyire csúnya lennék?



2014. dec. 4. 22:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig szép vagy
2014. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Magyarmanó válasza:
100%
Nem tűnsz csúnyának, de ezen a képen a fényviszonyok nem túl jók.
2014. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
61%
Nem nézel ki rosszul.Ha cigányok mondják,náluk ez a szokás,ha nem ak irigykednek...
2014. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
16%
Légy büszke arra, hogy csúnya vagy, legalább nem tartozol a többség, a szépek közé.
2014. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagy. Bár a fotón túl sokat nem látni az erős fény miatt.
2014. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
67%
*throws some attention*
2014. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak a heroinsikk-kisugárzásodra értik. Kócos, igénytelennek ható haj, cserepes ajkak, hangsúlyos szemek kifejezetten barátságtalan tekintettel. (A szemöldököd egyébként túl vékony, szabálytalan, azzal technikailag is kezdhetnél valamit.) Minden korszakban dívik ez a szakadtság, az ember meg sokszor igazán romlottnak érzi magát kamaszkorban, de azért mindenkinek jobban áll az élet. Gondold ezt át, és ha változtatni akarsz, akkor tudni fogod, hova fordulj.
2014. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
[link] itt van ezen remélem jobban látszódik az arcom : )
2014. dec. 4. 22:52
 9/35 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem lenne szét Photoshop-olva,akkor még véleményt is lehetne alkotni,de így csak egy magát igazolni vágyó lányt látok.Nem szenvedsz te önbizalomhiányban...
2014. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te csúnya.
2014. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!