Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem érzem magam szépnek mit...

Nem érzem magam szépnek mit tegyek?

Figyelt kérdés

valamiért ha tükörbe nézek hánynék magamtól .. nem érzem magam szépnek. és hazaérek suliból és egyből sírok .. utcára menni nem bírok már mert akárhová nézek ezek a tipikus 13 15 évesek ez a segg kitolva fél mellük kint és ezek teljesen lerombolták önbizalmam ..

én így nézek ki:


[link]



[link]



mit csináljak hogy végre legyen önbizalmam?:(



#csúnya #önbizalom #hiány #önbizalomhiány #csúnyának érzem magam
2014. dec. 1. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nagyon helyes arcod van, egyáltalán nem vagy ronda, sőt :)

Az önbizalmadat csak saját magadnak tudod növelni. Az arcodhoz egy tanács: a szemöldöködre használj ceruzát, mert nagyon halvány. Sokkal karakteresebb lehetne az arcod, ha kiemelnéz a szemöldököd (de ne ess át a ló tulsó oldalára)!

Amivel még tudsz javítani az összképen, az a ruházat. Nem is az a lényeg, hogy mit veszel fel, hanem hogy abban jól érezd magad! Ehhez megint csak nem tudunk segítséget nyújtani, hiszen nem tudjuk, hogy belül milyen vagy, melyik az a stílus, amiben jól éreznéd magad.

2014. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem nagyon érzem már jól magam semmiben.\: és szemöldökömet már próbáltam kihúzni de nem állt jól \:
2014. dec. 1. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos vagy:o
2014. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem áll jól :) ha ügyesen csinálod, fel sem tűnik, hogy sminkelve van, viszont sokkal szebb lesz tőle.

Egyébként fiatal vagy még és tipikusan abban a korban vagy, amikor az ember elégedetlen önmagával. Pár év múlva majd jobb lesz a helyzet.

2014. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nem vagy csúnya nem tudom miért siránkozol!! Nekem vannak sokkal csúnyább lányismerőseim és azok annyira el vannak szálva maguktól. Amúgy meg te is ugy nézel ki mint a legtöbb 15 év körüli lány. Legalábbis arcban.
2014. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami eszembe jutott, amitől jobban érezhetnéd magad: kezdj el sportolni valamit, rendszeresen! Vagy keress más hobbit, amivel napi szinten foglalkozhatsz, pl kezdj el egy hangszeren játszani, vagy valami más, ami érdekel.
2014. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
De az csodálatos, hogy egy kszott normális képet nem tudsz magadról linkelni. Mindenre így csodálkozol?
2014. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed már jól magad semmiben, akkor pucér képeket is mutathatsz magadról :-D
2014. dec. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne siránkozz! Helyes vagy! Majd ha udvarolgatni kezdenek a fiúk, akkor erre magad is rájössz.
2014. dec. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!