Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ajakápoló gyűjtés normális?

Az ajakápoló gyűjtés normális?

Figyelt kérdés

Régebben gyűjtöttem őket évekig, aztán arra jutottam, hogy á, ez hülyeség, és abbahagytam.

Most, felnőtt fejjel ott tartok, hogy megint van 7, és elindultam a lejtőn.


Ez normális?


2014. dec. 5. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból hülyeség bármilyen kozmetikumot/tisztálkodószert gyűjteni, mert csak megromlanak és akkor fölösleges pénzkidobás volt.
2014. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ártani nem ártasz vele senkinek.

De tényleg nincs értelme. Annyit elhasználni képtelenség, aztán megavasodik és eleinte észre sem veszed, kened tovább magadra, fujj.

3-4 darab még teljesen jó, legyen egy a táskádban vagy zsebedben, otthon, munkahelyen, de többre nem hiszem, hogy szükség van. Meg inkább olyat használj, ami ér is valamit de nem színes-szagos, abból nem érzel késztetést felhalmozni. De amúgy nem para, ha anyagilag nem ettől mész csődbe, és boldoggá tesz, akkor kit érdekel. :D

2014. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem azért hülyeség mert az ember soha nem használna el olyan sok ajakápolót.Az egyik osztálytársamnak 52 db.-ja van és szerintem soha nem fogja elhasználni de hát ő dolga....szóval ha téged boldoggá tesz gyűjtögetni őket akkor rendben van.:) mert végülis valaki a ruhákat gyűjti közben nem hordja őket...valaki a körömlakkokat,valaki a sminkeket.
2015. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!