Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 26 évesen miért nincs normális...

26 évesen miért nincs normális arcszőrzetem?

Figyelt kérdés
Rettentően zavar, h. mindegyik haveromnak van valamilyen arcszőrzete, engem kivéve. Csak a bajuszomnál és az állam körül nő valamennyi. A többi részen csak elvétve, így még normális pajeszt sem tudok növeszteni. Gyenge az arcszőrzetem. Több okból kifolyólag sem értem a dolgot, mert a fateromnak kifejezetten erős arcszőrzete van. Már voltam hormonvizsgálaton is, ahol a tesztoszteronszint 18.46 értékben jött ki. Ami szintén stimmel. Hiába mondja nekem bárki, h. fogadjam el magam ilyennek, nem megy. Egy férfit mégis csak a szőrzet teszi igazán férfiassá és ezt a visszajelzések alapján is nap mint nap tapasztalom. Előnyt nem élvezek semmiben. A borotválkozást így sem úszom meg, mert ahol nő szőr az arcomon, mindennap le kell borotválnom, különben röhejesen néznék ki. Dús borostával, pedig ez a gondom is megszűnne legalább 3 nap erejéig. Korábban nem igazán foglalkoztatott ez a téma, de ahogy a húszaséveim vége felé közeledek, egyre inkább zavar, h. legtöbben 20 évesnek hisznek. Képet nem szeretnék küldeni, de Joe Jonas korábbi kinézetére eléggé hasonlítok, ami kissé zavar. [link] ! Mit javasoltok? Azon kívül, h. tanuljak meg ezzel együtt élni... Normális válaszokat várok! Köszönöm!

#férfi #borosta #arcszérzet
2014. nov. 9. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetika, semmit nem tudsz vele kezdeni, maximum beültetni, mint a hajat...de annyira nem lehet fontos. Sokaknak nem nő, csak itt-ott, nem a borostán múlik a férfias kisugárzás.
2014. nov. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!