Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy féláron a 15...

Andi80018 kérdése:

Lehetséges, hogy féláron a 15 ml-es Mexx parfüm 3200 ft-ba kerül?

Figyelt kérdés
Vettem egyet, csak elvettem a dobozt, de azt hittem, 30 ml-s, nem is néztem, hogy csak 15. Tényleg ennyi, valaki nézte már ezeket az akciókat?

2014. dec. 6. 16:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, Dm-ről vagy szó.
2014. dec. 6. 16:16
 2/5 anonim ***** válasza:
A kis kiszerelés mindig drágább arányaiban, mert ugyanúgy kifizeted az üveget, dobozt, ami a benne levő folyadékhoz képest arányaiban olcsó. Egy nagy kiszerelés mindig olcsóbban jön ki ft/ml.
2014. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, csak benéztem, azt hittem, 30 ml-is. Nem néztem a dobozt. :-) Köszi!
2014. dec. 6. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:

A DM-es akció akkora kamu, mint a ház. Ha megnézed, a baromi kedvezményes áron hirdetett parfümjeiknek máshol alapból annyi az ára (némelyik kicsit olcsóbb is). Csak így azt hiszed mekkora hihetetlen jó akciót fogtál ki, utána se nézel és megveszed, mert ennyiért nem lehet gondolkodni se rajta, legközelebbre tuti nem is maradna... Ha nagyon ráérnék, tuti felnyomnám őket a fogyasztóvédelemnél, szokták szeretni az ilyen ügyeket. :D

Amúgy általában kb ennyi szokott lenni a 15 milis, néha valamivel olcsóbb is. :(

2014. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, rájöttem én is, hogy nem érte meg így. Nem szoktam venni, csak most hogy írták ez az akciót, gondoltam veszek.

Nekem ez nagyon drága, az a kis folyadék, tiszta nevetséges. Nem gondoltam, hogy abban a nagy dobozban csak ennyi van, ennyiért. Nekem ez nem érték, simán megvagyok nélküle. :-)

2014. dec. 7. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!