Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó estét! Szerintetek melyik...

Jó estét! Szerintetek melyik a jobb választás, illetve melyiknek jobb az illata ezek közül a férfi Hugo Boss parfümök közül?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, A fenti illatot már ismerem, szagoltam is már, de nem tudom, merjem e bevállalni a másikat, hogy jobb lesz e az illata, vagy esetleg nem?


1. [link]


2. [link]



2014. nov. 28. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen a 2. parfümöt ajánlanám. A Boss Night egy elég férfias illat, tipikusan üzletember illatú, szerintem egy 14 évesnek még túl erős, és nem is illik hozzá.

A Bottled viszont nagyon jó, én is azt használom évek óta, fahéj-alma ötvözete, nagyon jó édeskés illata van, és tényleg egész nap érezni, még ha csak egy kicsit fújsz magadra, akkor is.

Viszont egy jó tanács. Nagyon válaszd meg, honnan rendeled, veszed. Egy 100 ml-es Boss parfüm nem 9 és 10 ezer Ft. Azok valószínűleg hígított verziók. Neten rendelés esetén a Douglas-t ajánlják, bár én még nem rendeltem onnan. Én a Müllerben szoktam venni, az biztosan eredeti, viszont drágább is, most kb egy Bottled 25-26 ezer környékén mozog. Mindig figyelj oda a csomagolásra, ha kicsit sárgásnak látod a szürke dobozt, már tuti, hogy hamis. Ha az üveg alján lévő matrica nem átlátszó, akkor szintén hamis, illetve ha hiányzik a mélyedés az alján.

2014. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én nem értek egyet az első hozzászólóval. Épp hogy a Boss Bottled a felnőttesebb illat a fahéj, vanillia miatt. De ha már Boss Bottled akkor az Intense a jobb választás.

A Night pedig egy friss tusfürdős illat, angolul úgy hívják “shower gel fragrance”. Nem rossz viszont kicsit átlagos illat. Kicsit emlékeztet az olcsó adidas parfümökre.

Ajánlom neked a Mont Blanc - Legend Spiritet. Olcsó, fiatalos illat. Télen - nyáron hordhatod és a csajok imádják.

2021. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!