Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Füllyukasztás után mennyi...

Füllyukasztás után mennyi ideig nem lehet kivenni a fülbevalót? (2. és3. lyuk esetében)

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az egyik fülemben 6 fülbevaló van, a másikban pedig 2.

4 hét a minimum, de minél több annál jobb! Én pl. 3 hónapig hagytam benne. :D

Ha előbb kiszeded (én az egyiket előbb kiszedtem), akkor másnapra sebes lesz és gennyes. Később azt hagytam benőni és 3 hónapra rá újra kilövettem.. :)

Remélem azt ugye tudod, hogy 3 százalékos hidrogénnel kell bekenni minden nap minimum 2x, ha nem szeretnéd, hogy kisebesedjen.. :)

Ha van valami kérdésed ezzel kapcsolatban, írhatsz priviben! :D

2014. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszi :))
2014. dec. 7. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóra sem érdemes! ;)
2014. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem azt mondák hogy 3-4 hétig minimum hagyjam bent utána kicserélhetem, de ha elkezd pirosodni másik fülbevalóval akkor rakjam vissza az eredetit. Alkohollal szabad tisztítani. Két napja csináltattam meg de nem kenem semmivel csak forgatni kell. de szerencsére egyáltalán nem gyulladt be, már nem is érzem hogy ott van
2014. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!