Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy baromság lenne, ha...

Nagy baromság lenne, ha otthon így lyukasztanám ki a fülem?

Figyelt kérdés

Szakemberrel lövetni sajnos sok ok miatt most nem tudok elmenni, pedig szeretnék, sokkal jobban járnék vele mint, mintha itthon lyukasztgatom. Szeretnék két plusz lyukat a fülembe, de nem úgy megszokottan, hanem így:


[link]


Lehet, hogy furcsa, de nekem nagyon tetszik. Nagy baromság lenne, ha itthon lyukasztanám ki a fülemet úgy, ahogyan a képen látható, varrótűvel? Megfelelő orvosi fém fülbevalóim vannak, mindent lefertőtlenítenék alkohollal.



2013. szept. 1. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Egyszer láttam egy gyereket, aki a játszótéren szúrta ki, valami dróttal... Annál nem nagyobb ökörség.


Az a kérdés, hogy meg tudod-e csinálni magadnak. talán ha előtte jegeled eg yideig, az ér majd valamit a fájdalom ellen.


De, mivel évezredek óta csinálta úgy az ember, ahogy te - csak alkohol helyett mást vagy semmit se tett rá -, ezért voltkaépp semmi "extrát", nem csinálsz.


Sok sikert!

2013. szept. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is magamnak akartam,de lebeszéltek róla,mert ha rosszul fertőtleníted a tűt,elfertőződhet,begyulladhat,ilyesmi
2013. szept. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg nincs erre 2000-3000 ft-od? Én inkább gyűjtenék rá, de akkor legyen rendesen megcsinálva.
2013. szept. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Osztálytársamnak sem lett semmi baja mikor óraközepén parafatáblából kiszedett rajzszöggel csinálta meg.


De én szakemberre bíznám, akkor biztos nem lesz csálé vagy rosszul tájolt.

2013. szept. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Én egy hete szúrtam ki a fülem egy egyszerű varró tűvel érzéstelenítés minden nélkül. Lefújtam dezodorral és kész. Egy ezüst fülbevalót raktam bele és utánna bese gyulladt. Csak sajnos kicsit elcsúszott a lyuk és muszájvoltam kivenni. Mára be is fort.

Rakj a füledre egy pontot tollal és mehet. Sok sikert! 17f

2013. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is magamnak csináltam, zsákvarrótűvel kettőt (ahogy te szeretnéd, csak nem egymás mellé) annyira nem fájt, és nem lett semmi baja. Mai napig megvan, nagyon szép. :)
2013. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 6 lyukat szúrtam magamnak otthon sima tűvel és semmi bajom se lett. Amúgy szerintem úgy a legjobb ha egyszerre kettőt böksz mert az elsőnél elzsibbad a füled és a második már nem fáj. :)
2013. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertárban vegyél tűt, az steril, és 10 ft egy db.

Én is azzal szúrtam. (4 fülbevalót, meg egy ajakpiercinget.)

2013. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!