Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrmesapka belsejének tisztít...

Szőrmesapka belsejének tisztítása?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem tehetem be a mosógépbe, mert tönkretenné a szőrmét. De a belseje meg nagyjából olyan, mint a régi férfi kalapoknak, legalábbis hasonló az anyaga, kicsit fényes. Hogy lehet tisztítani, ha bezsírosodik?

2014. dec. 9. 20:22
 1/6 anonim válasza:
szerintem vidd el tisztítóba ahol van felszerelés hozzá és ki tudják gőzőlni.(nem hiszem hogy túl drága lenne egy saphatisztítás)Ha nem mersz hozzányúlni akkor inkább ne tedd mert egy szép szőrmesapka sokat ér, meg hát szépen és nem agyonsikálva jó azt hordani: :)
2014. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, valószínűleg jobban járok... :)
2014. dec. 9. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
igazi szőrme?
2014. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, nyúl.
2014. dec. 10. 23:12
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
30 éve megvan, és nem én vettem, hanem örököltem. Nem hal meg több nyúl attól, ha hordom, ami kb az egyetlen emlékem attól, akit sajnos személyesen nem ismerhettem...
2014. dec. 16. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!