Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a rockerek...

Miért nem szeretik a rockerek az emósokat?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 00:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Én azért, mert némelyik külselye undorító, divatból csinálják, és utánozzák a punkokat...Pl. leopárdmintás cuccokkal, sőt nem 1nek láttam felnyírva a haját......
2008. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%
az emósok még magukat sem szeretik igazán, akkor más miért szeretné őket?
2008. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
88%

Hajjajj, most jön az emós különítmény, és jól lepontoz, de nem tud meghatni...


Leginkább azért utálják a rockerek az emósokat, mert nagyon mű az egész, amit csinálnak, és teljesen egyértelmű, hogy nem belső indíttatásból lesznek az emósok azok, akik, hanem mert most ez a menő az osztályban/suliban/városban.


Az emósok saját bevallásuk szerint rockzenét hallgatnak, de sajna ez nem igaz. Az emo mint stílus a punk és a rock teljes kigúnyolása, elferdítése. A legszomorúbb az egészben, hogy bár az emo csak pár éve divat, mégis sokan már utánuk ítélik meg a rockereket is, és ez sértő ránk nézve. Értem ezalatt, hogy az átlagember azt hiszi, mi is hobbiból vagdossuk az ereinket, jó dolgunkban már azt sem tudjuk, milyen szomorúak legyünk, és az életünket a neten éljük. Ezért tiltakozunk az emo, mint jelenség ellen.


Én személy szerint, annak ellenére, hogy lelkemből metálos vagyok, nem utálom az emósokat, csak sajnálom őket, mert olyan kicsik és tapasztalatlanok. Nem kétlem, hogy ki fogják nőni ezt a hülyeséget, mivel ez az egész nem más, mint tinikori lázadás, bár annak egy kevéssé értelmes formája. (Bocs, így gondolom, és ti, emósok is így fogjátok gondolni pár év múlva...)

2008. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
5%

szerintem mindkettő ugyanaz a kategória! a rockerek meg isznak és büdösek... ennyi erővel...

(én nem vagyok egyik sem)

2008. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%

utolsó hozzászólónak: rocker lány vagyok, és adok a külsőmre! Azért mert te ismersz vagy 10rockert, nem kell általánosítani! A rockerfiúk közül is van rengeteg igényes, de azt nem tagadom hogy tényleg vannak igénytelenek.

Engem nem érdekelnek az emósok, amíg be nem szólnak, vagy ellenem nem tesznek valamit. Nekik ezt tetszik hogy azt hiszik hogy az öltözködésük, stílusuk révén mindenki rájuk figyel. Nekik ez a céljuk. Sajna bennem nem találtak emberükre. Ki fog menni a divatból nemsokára, jön a scene stílus. Az még "szebb" amúgy!

2008. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%
Miért? Az emo-sok szeretik a rockereket????
2008. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem csak a rockerek nem szeretik az emósokat...
2008. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Én rocker vok, és lány..eddig azér tnem írtam, h ha vki emos akkor ne offoljon 1ből:D Ám én is igényes vagyok. És én azért nem szeretem az emokat,mert van amibe hasonlít a rockhoz..és már sokszor leemóztak:@ Pedig távol állok az emotól..csak aki nm ért hozzá..annak már a converse is sajnos emo..pedig ott van avril lavigne-comlicated klipje..fekete fehér cuccok stb..ma már ez is emo..de sztem amilyen hamar jöttek olyan hamar mennek..legalábbis remélem.
2008. aug. 17. 16:25
 9/40 anonim ***** válasza:
71%
Én rocker vagyok (fiú), semmi bajom az emosokkal és másokkal sem. Nem a stílus alapján kell megítélni valakit. Van néhány emos akitől falra mászok, de rockerek közt is akad ugyanúgy.
2008. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Hát am nekem se volt velük bajom..csak mikor több hülye is leemozott, nah az már szar volt..nem tom az mitől emo ha tornacsuka(fekete) fekte-fehér kockás naci..vagy sima farmer,szegecses öv, vmi fekete póló, éssss hosszú,egyenes,szőke haj,nah ilyen hol van az emosoknak?!?! A kiegészítőim azok fekte gyöngyös karkötők..horoszkópos nyaklánc..bőrön..
2008. aug. 17. 17:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!