Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy érezzem magam újra szépnek?

Hogy érezzem magam újra szépnek?

Figyelt kérdés
Kivoltam békülve magammal, amíg meg nem tetszett egy pasi, akinek meg én nem kellek, viszont egy másik nő igen mindegyőjüket látnom kell nap mint nap 8 órában. A nőt nem látom szebbnek nálam, sőt régen kifejezetten csúnyának találtam azóta ugyan olyan a csaj csak közbe úgy alakultak a dolgok hogy rányomult a srácra, aki meg azóta isteníti. Reggelente ha tükörbe nézek totál meg vagyok elégedve magammal, szépnek látom magam, viszont amint összefutok ezzel a csajjal rögtön egy semminek érzem magam, és rondának, szívem szerin láthatatlanná válnék olyankor, és nem akarom hogy a pasi lásson, mert úgy érzem h neki én egy nulla vagyok. :(
2014. dec. 13. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

A szépség belülről fakad. Lehet, hogy lejárt lemeznek hangzik, de van alapja. Viselhetsz akármilyen ruhát, sminket, ékszert, ha nem tudod magabiztosan, nőként hordani, akkor nincs értelme.

Nyerd vissza az önbizalmadat, esetleg vegyél pár ruhát, ékszert vagy sminkeld magad, ha ez segít. De sose a férfiaknak akarj tetszeni, hanem magadnak. Mutasd meg, hogy te is ugyanúgy szép vagy és ne hagyd el magad. Minden nő szép a hibáival együtt. Ne érezd magad nullának se, mert egy pasi miatt egy nő sem érdemli meg ezt. Ha mással összejött, veled meg nem, ez még nem jelenti azt, hogy nem vagy szép vagy hiba van benned.

2014. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!