Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és rajtam...

14 éves vagyok és rajtam kívül akit ismerek volt fijúja. Mit tegyek? Nagyon csúnya vagyok és annak is érzem magam! Az orrommal van a legnagyobb gond. A többi nem akkora gáz. Mit csináljak? Hogy eggyáltalán szépnek érezzem magam és legyen egy barátom.

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi baj van az orroddal? Egyébként Így láttatlanul nem lehet segíteni, illetve pontosan tudni. Nézd meg magad tükörben, min és hogyan tudsz változtatni. Esetleg mit változtass az öltözködéseden.


Az önbizalamd viszont mindig fontosabb legyen, mint hogy fiúd legyen. Mások láthatják, mennyire görcsölsz emiatt, és ebben a korban a fiúk ezt kíméletlenül kihasználják, és a végén sokkal rosszabbul fogod érezni magad.

2012. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

FIÚJA!!!!

És arra még nem gondoltál, hogy ők csak kitalálták, hogy volt fiújuk? És ha mégis volt, akkor tulajdonképpen mit csináltak közösen? Mert az, hogy van egy fiú és nem csókolóztunk meg ilyenek, csak sétálgatunk, az nem pasi. Az csak barát! Először is fogadd el magad olyannak, amilyen vagy! Mert ha te csúnyának találod magad, mások is annak fognak gondolni. Ez így működik. A másik pedig az, hogy minél jobban akarsz pasit magadnak, annál jobban nem fog sikerülni. Mert a szerelem akkor jön, amikor az ember nem számít rá.

19/L

2012. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Küldj képet. Segítek tanácsot adni. :))

15/L

2012. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
14 évesen én homokoztam, a lakótelep melletti erdőben a kispatakban pancsoltam a többi gyerekkel, egyáltalán nem a fiúzáson járt az eszem. Miért kell már ilyen fiatalon, éretlen kiskölyökként ezzel foglalkozni? 14 évesen az ember még testileg és lelkileg is éretlen mindenre, amit a szerelem jelent. De itt tart a világunk, h egy 14 éves kislány azon pánikol, h neki még nem volt fiúja, a többieknek pedig igen. Azok a "többiek" azt sem tudják még mit jelent a testi és/vagy lelki szerelem, egy kapcsolat. 14 évesen fiúzni...csak én tartom ezt ribancosnak? 24L
2012. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mellesleg valóban, arra nem is gondoltál, h esetleg nem mondanak igazat? Vagy az, h vkinek fogja a kezét a suliszünetben, az még nem kapcsolat.
2012. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"14 évesen fiúzni...csak én tartom ezt ribancosnak?"


- Nem, sajnos nagyon sok ember szeret felületesen durva szavakkal szapulni másokat. Valahogy nekem sosem tűnt érvnek az, hogy én az illető korában mit hogyan csináltam. Idősebb vagyok nálad, de amikor én voltam 14, semmivel sem voltak rosszabbak a lányok; az én iskolámban ugyanúgy lerészegedtek, cigiztek stb., mint a maiak, csak szépítjük a múltat.

2012. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én egy szóval nem mondtam azt, h az "én generációm" szent vagy szentebb lenne. Én saját magamról beszéltem. Én is voltam "szerelmes" ovis és általános iskolás koromban is, de sohasem merült fel bennem, h " szerelmi kapcsolatot" kellene kezdenem bárkivel. Pedig nálunk is (a "nem szentebb generációnál") is mentek a nagy szerelemek, kapcsolatok például az osztályban. Sőt a 12 éves barátnőm, aki folyton azzal tette az agyát, h ő már a második fiúval jár, teherbe esett (12 évesen!). Nekem nagyon furcsa, h ilyen fiatalon a gyerekek ezzel foglalkoznak. Az tölti be a napjaikat, h szorongnak a külsejük miatt, mert nem volt még kapcsolatuk stb. Miért kell ilyen korán felnőni, felnőttes dolgok miatt aggódni? Elég stresszt fog még jelenteni a pártalálás, a szerelem stb. felnőttkorban. Miért nem lehet egy 14 éves egyszerűen csak egy gondtalan gyerek?
2012. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 évesen volt először fiúm. És mégis olyan nő lett belőlem, aki szexuálisan tapasztalt, mégsem rib@nc.
2012. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem csak úgy mondták,hanem megölelték egymást,csókolóztak,fogták egymás kezét stb. És ezt sokszor rossz látni :( :( :( :(
2012. nov. 1. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!