Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hülyén nézne ki a piercing...

Hülyén nézne ki a piercing fogszabályzóval?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz fogszabályzóm...Viszont baromira szeretnék piercinget, és elgondoljodtam, hogy hogy nézni ki együtt. Természetesen nem száj pc-ről lenne szó:D Egy septumot szeretnék(amit az orrcimpába szúrnak)

Szerintek hülyén nézne ki?



2014. dec. 14. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok lenne a fém együtt, várd meg, amíg leszedik a fogszabit.
2014. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg 2évig is fennlesz...Az baromi sok idő:(
2014. dec. 14. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
a septum amúgyis baromi ronda.. fogszabályzóval együtt meg pláne béna. bocsi:(
2014. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"...Egy septumot szeretnék(amit az orrcimpába szúrnak) ..."

Most akkor mit is szeretnél? :D Septum nem orrcimpában van. Amúgy szerintem nem nézne ki rosszul. Fogszabi lehet nem fém színű is. Fogszabi mellett csak a nyelv és ajak piercingeket érdemes hanyagolni. Egy sima orr ékszer vagy akár septum sem lenne baj, se sok.

De az, hogy hogy mutatna rajtad, attól függ, hogy néz ki az arcod, mennyit szokott a szád nyitva lenne annyira, hogy látszanak a fogaid...stbstb.


De amúgy is, te döntésed ;)


Remélem segítettem, ha kérdésed lenne, írj privátban.

2014. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két évet azért csak tudsz várni! Lehet, hogy addigra már nem is akarsz majd piercinget. Még bármi történhet. Türelem :)
2014. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

*megtörténhet bármi

"meg bármi történhet" basszus xD

2014. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem fogszabályzóm van és mellette 2 piercingem ( orr karika és side labret) ha te akarod akkor nyugodtan csináltasd meg, egymást nemigen zavarják.
2014. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!