Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsit vékony vagyok 48kg...

Kicsit vékony vagyok 48kg 167cm Nagyon sokat eszek de mégsem hízok, lehet az hogy azért nem mert nem sportolok?

Figyelt kérdés
14/l
2014. dec. 16. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Túlbecsülöd azt a "nagyon sokat" vagy rossz minoseget viszel be.

Es 14 évesen MINDENKEPP sportolni kellene..

2014. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem becsülöm túl sokat eszek este is meg reggel is mindig eszek pl rizst vagy krumplit meg zsírosabb dolgokat és gyümölcsöt csak sportolni nem sportolok ez lehet azért?
2014. dec. 16. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Genrtika. Gyors anyagcsere.
2014. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most akkor kell sportolnom hogy kicsit hizzak vagy felesleges ? olyan válaszoljon aki ért hozzá
2014. dec. 16. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Sportolni mindenképp kell, ha nem akarsz szarul kinézni és löttyedt lenni mire nő lesz belőled.

Ha hízni akarsz szedjél multivitamint rendszeresen, és eddzél. Tudod, szedj magadra izmokat.

2014. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon vékony vagyok, 44 kg és 162 centi, én rendszeresen sportolok, rendesen eszek, és mégse tudok elhízni...

A sport nagyon fontos - de heti öt tesi mellett megértem, hogy már semmi kedved nincs hozzá - legalább kocogj vagy lépcsőzz vagy hasizmozz...ezek nem kerülnek pénzbe, és 10-15 perc is csodákra képes naponta...hízni nem fogsz tőle, de egészségesebb leszel és később az alakodon is sokat fog dobni, ha nem hanyagolod el az ilyesmit...


Nekem van pár év előnyöm, de ahogy idősödsz majd úgyis felkúsznak a kilók azokra a helyekre, ahova nem szeretnéd, ezzel nem lehet mit kezdeni...(egyébként valószínűleg genetika vagy gyors anyagcsere állhat a háttérben...nekem mindkettő jelen van...)

Viszont csak azért ne kezdj el minden zsíros vacadékot összeenni, hogy hízz, az egészség fontosabb...


19L

2014. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

a mi osztályunkba csak heti 2x tesi óra van de nem mindig szoktam tesizni :) de köszönöm a válaszokat

2014. dec. 16. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:
14 évesen nem kevés a 48kg szerintem. Majd 20 évesen hirtelen elkezdesz hízni :).
2014. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!