Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretném, ha a leendő barátnő...

Szeretném, ha a leendő barátnőmnek kigyúrt, kockás hasa lenne és izmos karjai. Én is sportolok és nekem nem elég, ha egy lány csupán vékony, legyen izmos is. Szerintetek túl sokat várok el?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. mondjuk nem sok lány izmos,de nem extrém elvárás
2014. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
igen.
2014. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem igen.
2014. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

[link]



Hát nekem ez nem jön be. Vigyázz vele,mert meg fog verni :D

2014. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.Ha te is igényes külsejű vagy,joggal várod el,hogy a barátnőd is ilyen legyen.
2014. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tombol a fitnessz-őrület, abszolút nem nehéz ilyet találni. Ha te is gyúrós vagy, biztos, hogy ismersz is ilyeneket, és könnyen felszedhetsz egyet.
2014. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
de ha izmos akkor nem vékony :D ha meg sportol és vékony attól nem feltétlen izmos, de hülye vagy ha ez ilyen fontos tényező, ebből az jön le hogy totál felszínes ember vagy
2014. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Jah,majd bilibe lóg a kezed és felébredsz! :):):)
2014. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor ismerkedj a kondi teremben
2014. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért a csőcselék-ész megint előjött: keressünk egy képet egy profi testépítőről, a lehető legmagasabb szintről, és poénkodjunk azzal, hogy majd megver.


Az se sokkal okosabb, aki szerint ettől "totál felszínes" lesz az ember: csupán kiemelt egy számára fontos külső tulajdonságot, nem azt mondta, hogy 'csak' az kell, a többi nem érdekes. Amúgy a sportos alkat utal belső tulajdonságra is, tehát a kép bonyolultabb. Azt az idióta tündérmesét meg hagyjuk, hogy tökmindegy, ki hogy néz ki, és majd úgyis egy pont ellenkező kinézetűnél köt ki, mint amilyet szeretne. Nem bűn, ha van az embernek ízlése.


Kérdező: nyilván specifikált helyen kell keresgélni, mert itthon elég alacsony a testkultúra, de amúgy megértelek, én is hasonlóan vagyok. Nekem sem elég, ha egy lány vékony, nem fogok csak ettől elájulni.

2014. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!