Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a szebb nő?

Szerintetek melyik a szebb nő?

Figyelt kérdés

Nem mindegyiknek egyformán látszik az arca. Nem is az a lényeg. A kisugárzás vagy bármi ami megfog. Melyik a legszebb nektek? Férfiak és nők válasza egyaránt érdekel, de légyszi írjátok oda a végén a nemeteket.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2014. dec. 17. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
utolsó előtti, evangeline lilly, ő egy nagyon szép nő. a többi túl mű nekem. L
2014. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4.
2014. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a 4.
2014. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a második és az utolsó tetszik. A negyediknek nem is látszik az arca, csak annyi, hogy mosolyog.
2014. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, kilógok a sorból a véleményemmel, de nekem az első tetszik legjobban.

A második nagyon mű szerintem, a harmadiknak a hajszíne az, ami mindent elront, a negyedikből túl sok nem látszik, az ötödik sem tetszik igazán, a hatodik pedig szép lenne, ha nem pont egy olyan képet raktál volna be róla, amin ilyen érdekes fejet vág.

17L

2014. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Az első ugy néz ki mint vmi beteg aki a halálán van. Kokkadt.

A másodiknak nagyon jo a haja meg jol nézne ki csak furcsa a szája ami elrontja az egészet.

A harmadiknak nagyon tetszik a haja. Brutáljo. De az arca semmitmondo főleg a kietlen szemei.

A negyedik talán a legnormálisabb.

A ötödik kettőegytucat. Nagyon anorexiás.

A hatodik nagyon rusnya. Öreg depresszios. Mint akin végigment egy csapat dementor. Bruuu

2014. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4 és 6
2014. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
4. L
2014. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Elozo vagyok az 1. is szep
2014. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálam 1-4-ig 10/10-esek, az ötödik 9/10, a hatodik 8/10, de ha muszáj sorrendet felállítani, akkor:

-Legjobban az első tetszik, főképp talán azért, mert minden különleges benne. A bőre, arcformája és a szemei is.

-Második lett a négyes, tetszik a kisugárzása és kedves a mosolya. Azért szívesen megnézném a szemeit is.

-A dobogóra még a hármas képen szereplő hölgyet tenném, főképp az ajkai miatt.

-Negyedik nálam a kettes kép, ő is nagyon szép, azonban sok modellügynökségnél látni ilyen szép lányt, nem egyedülálló szépség. Azért egy életet még vele is szívesen leélnék, ha belül csak tizede olyan jó is, mint a külsőre :)

-Ötödik az ötös és hatodik a hatos. Még ők is szépek, de nem igazán az eseteim.


20/f

2014. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!