Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van kulombseg a zseles mukorom...

Van kulombseg a zseles mukorom epitesehez hasznalando uv lampa kozott es a sima gel lakkos lampa kozott? Tovabbiak lent👇

Figyelt kérdés
kaptam egy sima zseles korom keszletet es nem epitot.lehet hasznalni ezt az uv lampat epitesre is?😞elore is nagyon szepen koszonoom💖nagyon sokat segitene😊💖

2014. dec. 19. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs,de egy probat meger.A valaszom ne vedd kezpenznek!Ezert masolok,ennyit talaltam

hatha:

"Igen sokféle UV-lámpát lehet kapni, akár néhány ezer forinttól a több tízezer forintig (ezek természetesen inkább professzionális felhasználóknak). Amire érdemes figyelni, hogy mekkora az UV lámpa teljesítménye: egy csöves (9W) vagy több, akár 4 csöves lámpát (3*9 W). Bár a fodrászkellékesben, ahol megkérdeztem, azt mondták, hogy otthoni felhasználásra elég az egyszerű, egy csöves, időzítő nélküli lámpa is, én ragaszkodtam a nagyobb teljesítményűhöz. "

2014. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előző válaszból nem sok derül ki,na de azért mégis! Különbség biztos van,de használatkor nem bír jelentőséggel!!!!! Barátnőm iskola mellett csinálja,nem sok felszerelése van,de mégis ami kell.Nem tudom milyen lámpája lehet de mindenfélét csinál (amilyet tud persze)!

Szóval a kérdésedre a válasz: nincs különbség,és használhatod persze.:)

2014. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyire nehéz megjegyezni? KülöNBség, és nem külömbség. Merthogy képzés helye szerinti részleges hasonulás van benne. Általános iskola 8. osztály (kb).
2014. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!😊😊 es bocsanat,odafigyelek ra:)
2014. dec. 19. 14:53
 5/8 A kérdező kommentje:
es azt esetleg nem tudja valaki,hogy egy sima 1 soros 5ujjas uv lampaval lehet-e zseles kormot EPITENI? :)) koszonoom💝
2014. dec. 19. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet!

Zselés körmöt tudsz,de zselés épitettet nem!

2014. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

koszonom:)

:c

2014. dec. 19. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet vele építeni, de hányszor kérdezed még meg?
2014. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!