Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki akarnam lovetni onmagamnak...

Ki akarnam lovetni onmagamnak a fulem, hogy legyen 2 lyuk. Mit tegyek? Nagyon fajhat?

Figyelt kérdés
es nem akarom szalonba mert nagyon draga meg nem is nagyon lehet ott ahol lakom.sokat halotam hogy on maganak lyukasztotta ki meg merjem en is csinalni? felek h befertozik..hogyan csinaljam mit tegyek ra es mivel lyukasszam? en 13 eves vagyok!! nagyon felek ki merjem?nagyon ki szeretnem es miutan meg volt mit rakjak ra?> plz segits..
2008. aug. 17. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:

én jövőhéten fogom magam kiszúrni.

fertőtllenítsd le a füled, kezed, a tűt, és szúrd át határozottan. Én azt tanácsolom legyen melletted a barátnőd, barátod hogy elvonja a figyelmed a fájdalomtól.

utána rögtön CSAKIS orvosi fém fülbevalót rakj bele, ezt kb. 2hétig, és ne a szúrt füled oldalán feküdj. Mindkét füleden egy-egy lyukat szeretnél vagy egy füleden ketőt?

mert ha egy füleden kettőt, akkor könnyebb aludnod.

fájdalomról meg nem tudok nyilatkozni, alkat kérdése hogy ki hogy viseli el ezt.

ha begyullad utána is akkor fertőtlenítő, esetleg neugranormon és körömvirágkrém.

2008. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 4x szúrtam ki magamnak..még tavaly..most 16vok.

Szal először is ne azzal a hagyományos vékony tűvel csináld!! Mert én először olyannal csináltam,és nem mentát a fülbevaló. Fájni nem igazán fog,csak majd a vége fele..mielőtt elkezded szúrni,az előtt nyomkod meg jo erősen h elzsibbadjon, és ügyelj arra h egyenesen szúrd át..hallottam már olyat is h a fül alá tettek 1gerezd almát..és h ugy jo..ha gondolod próbáld meg ugy. És igen v orvosi fémet v aranyat tegyél bele(ha nincs orvosi) Am ha nagyon vagysz rá akkor csináld meg,sztem megéri..(nekem rengetegszer volt kiszúrva a fülem..mert sajnos többször is kszakadt:() Am utána mindennap forgatni kell benne a fülbevalót,mert különben beleragad 1idő után, és kenegest tetránnal v alkohollal!!!!!!! Ez nagyon fontos, én nem csináltam,és rengeteg hólyag lett a fülemen(lilák és pirosak) és sötét lila volt a fülem is..az osztályba azzal szivattak h minnyárt leesik a fülem..hát nem volt am vmi kellmes érzés.. Ha van még vmi kérdésed írj..de asszem mindent leírtam:D

Sok szerencsét hozzá, puszíí

2008. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem hiszem el, hogy emberek mit meg nem csinálnak, hogy ne kerüljön pénzbe! Kozmetikus 1900 ft-ért lövi ki pisztollyal, ami gyorsabb, mintha te lyukasztanád, tehát nem fáj! és még fertőzést sem kapsz! Ráadásul tudják, hol nem lehet lyukasztani az idegek miatt...
2008. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Támogatom az előttem szólót!

Mindenképpen szakemberrel,mert az nem is fáj úgy és talán nem fogsz fetőzés miatt szenvedni több hónapon keresztül.

2008. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányomnak tavaly 700Ft-ért szúrta ki a kozmetikus. Szerintem ennyit megér, hogy elkerülj egy jó kis májgyulladást, vagy akármit...
2009. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
áhh,, énis magamnak szúrtam ki 13 évesen egyedül!! persze a tűt lefertőtlenítettem utána 1 hétig gennyes volt aztán elmúlt és semmi bajm nem lett tőle!!
2010. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
uramisten! nehogy otthon csináld! vagy ne otthon csináld vagy sehol!
2011. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jézusom!:O

nehogy már otthon csináld,nekem is kozmetikus szúrta ki a fülemet és ponthogy csak egy nagyon pici tűszúrást éreztem

egyébként valaki írta az almás trükköt és arról jutott eszembe hogy a volt pasim a nyelvébe akart piercinget csinálni és a nyelve alá rakott egy almát és átszúrta :S ... és ott volt mellette a barátja is és annyira fájt neki,szülei meg nem voltak otthon,ezért nem tudták mit csináljanak,és ott fostak hogy el fog vérezni xd de végül nem lett semmi baja csak kvára fájt :))

13L

2011. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!