Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen borotvát használjak?

Milyen borotvát használjak?

Figyelt kérdés
Eddig eldobható borotvát használtam a bajszomhoz, de most már az arcomat is akarom borotválni. Miben jobb a többi borotva, mint az eldobható? 15/F

2014. nov. 23. 13:39
 1/3 anonim válasza:
Én a 3 pengés Gillette Blue 3-at használom. Nekem a Blue 2 nem igazán viszi le a szőrt, mert már egyre erősödik, egy nap után már borostás vagyok 19/F
2014. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Édesapámnak Gilette Mach 3 van, nekem Gilette Fusion Power. Az enyémen van ilyen rezgő funkció is, ami sokat segít nagyon, ha erősebbet fog, azt is ha véletlenül kihúzza,nem fáj annyira. Szinte semmit sem lehet így érezni borotválkozáskor. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Én a Fusion Power habját használom vele, édesapám is kipróbálta, és azt mondta rá, hogy verhetetlen. Igaz ez 5 pengés, és kicsit drága hozzá a fej, de megéri. Én 4-5 hónapig tudok használni egy-egy fejet mindig. Eleinte én sokszor meg vágtam vele magamat, de úgy, hogy ha mondjuk volt egy kis pattanás, akkor azt bőröstől szedtem le vele.
2014. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
4-5 hónapig használsz egy fejet? :O Ezt csak akkor hiszem el, ha havonta egyszer borotválkozol.
2014. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!