Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Világos bőrhöz, sötét szemöldö...

Világos bőrhöz, sötét szemöldökhöz milyen a szőke haj?

Figyelt kérdés
Egyértelműen tél típus vagyok, fehér bőr, sötét szem és haj. Milyen lenne ha ilyen mézszőkés hajam lenne? És ha befesteném a szemöldököm is? Azért szeretnék szőkét, mert a sötétbarnával mindig öregebbnek néznek a koromnál, és szerntem szőkével kevésbé. 15/l vagyok
2010. febr. 3. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy osztálytársam aki u.ilyen típus mint te .. :) szép arca van.. és láttam róla régebbi képeket..amikor barna haja volt ott sokkal szebb mint most szőkén..! :\ nemcsak szerintem! ^^

szóval sztem a világos bőrhöz sokkal jobban megy a sötétebb haj..szal sztem ne festesd be.. ;))

15 L

2010. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
[link] és ha ilyesmi színű lenne? hogy az alja kicsit világosabb?
2010. febr. 3. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Hallod, ha hófehér a bőröd, és barna aszemed, jól állhat a mézszőke (de csak ami kicsit sötétebb). Mert a mézszőke aranyló vöröses árnyalat, és világos bőrhöz és a barna szemhez passzolna.

Egy próbát megér! Ha bejön is jól is áll, akkor a szemöldöködet is ki kellene világosítani (persze ha nagyon sötét, csak akkor)

amúgy a vöröses árnyalatok is jól állnának, mint amit belinkeltél, szerintem az is jól állna!

26.L

2010. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok! Mogyoróbarna vagy mogyorószőke?
2010. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon világos a bőröm, sötét a szemöldököm és sötétbarna a hajam. Voltam már vörös, fekete, világos szőkés, de csak a barna és a vörös állt jól. Szerintem nem igaz, hogy a szőke mindig fiatalít, főleg a platinaszőke, nekem olyan,mintha őszes lenne valakinek a feje és nagyon öregít. Vörösesbarna jól állna. 15 évesen szerintem ne foglalkozz azzal,hogy öregebbnek tűnsz,majd ha 30-40 lesszel, akkor elkezdhetsz gondolkodni rajta. :)


27/L

2010. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!