Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divatbemutatók? Lenn részletesen

Divatbemutatók? Lenn részletesen

Figyelt kérdés

Néztem tegnap egyet, és megfogalmazódott bennem, hogyha csupa utcán hordhatatlan ruhát mutogatnak egy hatalmas rendezvény keretében aminek a szervezésének az árából...hát nem is tudom hány szegényen lehetne segíteni, akkor mi a túrónak kell ilyet rendezni?? Mármint amit csupa couture (lehet h szép de a hétköznapokban szart se érő) ruhakölteményre és annak a bemutatására költenek azt igazán fordíthatnák hasznosabb dolgokra..

szerintetek?


2010. febr. 3. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok minden mást is lehetne jobb dolgokra költeni. Méregdrága mozifilmek, hatalmas sztárgázsik, villák építése helyett is lehetne, mégsem teszik/tesszük.
2010. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez a divat. a divatbemutatókon többnyire utcán nem hordható ruci van, direkt.. ennyi erővel bármi mást másra lehetne költeni..
2010. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem te döntesz a pénz sorsáról és aki pedig dönt azt ez a szegénység-dolog láthatóan nem hozza lázba... ez van.
2010. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem költik a szegényekre a pénzüket mert az a cég, az üzletember sajátja, ebből él, hogy ilyen divatbemutatókat tart és, hogy ruhát tervez. Szerintem nincs ezzel semmi baj.
2010. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A houte couture ruhák, amelyek valóban hordhatatlanok csak trendmutatásként, iránymutatásként szolgálnak. Eltúlozva mutatják be a trendeket, a divatosság határait feszegetik.

Nem arra készülnek, hogy utcára hordják őket.

2010. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen igen ezt tudom, pont ez az...ok h divatbemutató, mert bemutatja a ruháját, hogy vegyék az emberek, mert ő ebből él de amikor haute couture ruhákat mutatnak azt minek...
2010. febr. 4. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen divatbemutatókon a ruhákat nem abban az értelemben kell nézni, ahogyan az utcára való ruhákat, mert ebben az esetben ez egyfjata művészet. Aki az ilyen ruhákat nem tudja értékelni, annak valószínűleg az utcai divathoz sincs különleges érzéke. Ez nem negatív tulajdonság, nem azt mondom. De ennyi erővel megkérdezhetném, hogy minek vannak festmények, mert szerintem feleslegesek, nekem nem tetsszenek, és a festők elmehetnének beteg gyerekeket ápolni a pingálás helyett...
2010. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja, szerintem is
2010. febr. 5. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!